Kalium iodatum AKH

Kalium iodatum AKH a Drosera rotundifolia AKH

 

„Ty, Marcelo, ty studuješ homeopatii. Neučili jste se tam, jak pomoct při očkování? Víš, aby se něco nestalo, teď jsem četla na internetu takovej strašidelnej článek a Feldu mají očkovat už příští týden. Čekají nás spalničky, zarděnky, příušnice a pak ještě záškrt, tetanus a černý kašel. Felix je zdravej, i když teď měl horečku a bolelo ho ucho, ale dali jsme Chamomilla AKH (můžete si přečíst ZDE) a rychle ho to přešlo. Teď už zase řádí jak černá ruka. Jenže venku je příšerný počasí, budou Vánoce a já se bojím, že ho očkování rozhodí.“ 

Jolana byla z očkování opravdu celá nesvá. Už o něm slyšela takový story, a protože je úzkostnější, nedalo jí to spát. Naštěstí Marcela, spolužačka ze školy a lékárnice, byla dobrá studentka a hned Jolaně mohla poradit.

„Nejbezpečnější bude, když mu dát preventivně Kalium iodatum AKH. Začni už teď, když jdete příští týden. Chce to podávat aspoň pět až sedm dní dopředu. Stačí jedna tableta ráno a jedna večer. Až budete sedět v čekárně po očkování, dej mu další tabletku, takže v den očkování ji dostane třikrát. A pak dalších pět až sedm dní zase dvakrát denně. Kalium iodatum AKH pohlídá jak akutní alergické reakce, tak mikrokrvácení a další věci, o kterých ti ani nebudu říkat, abych tě neděsila. Mám zkušenost, že mu ani místo vpichu tolik neoteče a nebolí.“

Jolana zjistila, že má Kalium iodatum AKH ještě v lékárničce, když měly děti posledně ucpaný nos a v noci hrozně chrápaly (podobně jako dvojčata z příběhu ZDE). Nasadila ho ještě ten večer a očkování proběhlo v pořádku. Felix je statečný a nemá strach z injekcí, jako třeba Dorotka (podívejte se ZDE), u paní doktorky dělá hrdinu. Tentokrát se navíc očkování obešlo bez horeček, dokonce se neudělala ani žádná velká lokální reakce. Za měsíc a půl Felix absolvoval i druhé očkování, kde Marcela doporučila užívat ještě Drosera rotundifolia AKH, aby se po očkování proti černému kašli nespustil suchý, dráždivý a dávivý kašel (jako měla jejich sousedka Pavlínka ZDE). Jolana dávala obě homeopatika najednou, jak Kalium iodatum AKH, tak Drosera rotundifolia AKH a Felix dobře zvládl i druhé povinné přeočkování. Kalium iodatum AKH preventivně při očkování pomáhá!

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik