Homeopat roku

Každý homeopat vám potvrdí, že někdy pod tíhou povinností a zodpovědnosti ke svým klientům až padá. Mnoha homeopatickým odborníkům chybí ocenění jejich práce. Řada klientů se po úspěšné léčbě vytratí a ozvou se jen v případě dalších nemocí či potíží. Homeopaté se pak mohou cítit nedoceněni a bývají ohroženi syndromem vyhoření.

Jejich okolí přitom jejich práci hodnotí jako výbornou, užitečnou a smysluplnou. V Akademii klasické homeopatie vidíme kvality práce našich kolegů objektivně a soustředí se u nás pochvalná slova z celé České republiky. Rozhodli jsme se proto každoročně pořádat anketu Homeopat roku, abychom homeopaty ocenili za mravenčí práci, kterou v terénu skvěle odvádějí.

Nejen samotní pacienti a klienti našich homeopatů, ale i jejich kolegové navrhují na ocenění příkladné osobnosti ve třech kategoriích: Cena za přínos homeopatii pro praktikující homeopaty, Cena za velké homeopatické srdce pro lékárníky a lékárnické asistenty a Cena za homeopatickou literaturu.

Věříme, že těmito „homeopatickými Oskary“ podporujeme nejen oceněné homeopaty, ale také celkové povědomí o homeopatii.

Na homeopatroku.cz se naší ankety můžete zúčastnit i vy.

Přejít na web Homeopat roku

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik