Homeopat roku

Každý homeopat vám potvrdí, že někdy pod tíhou povinností a zodpovědnosti ke svým klientům až padá. Mnoha homeopatickým odborníkům chybí ocenění jejich práce. Řada klientů se po úspěšné léčbě vytratí a ozvou se jen v případě dalších nemocí či potíží. Homeopaté se pak mohou cítit nedoceněni a bývají ohroženi syndromem vyhoření.

Jejich okolí přitom jejich práci hodnotí jako výbornou, užitečnou a smysluplnou. V Akademii klasické homeopatie vidíme kvality práce našich kolegů objektivně a soustředí se u nás pochvalná slova z celé České republiky. Rozhodli jsme se proto každoročně pořádat anketu Homeopat roku, abychom homeopaty ocenili za mravenčí práci, kterou v terénu skvěle odvádějí.

Nejen samotní pacienti a klienti našich homeopatů, ale i jejich kolegové navrhují na ocenění příkladné osobnosti ve třech kategoriích: Cena za přínos homeopatii pro praktikující homeopaty, Cena za velké homeopatické srdce pro lékárníky a lékárnické asistenty a Cena za homeopatickou literaturu.

Věříme, že těmito „homeopatickými Oskary“ podporujeme nejen oceněné homeopaty, ale také celkové povědomí o homeopatii.

Na homeopatroku.cz se naší ankety můžete zúčastnit i vy.

Přejít na web Homeopat roku

Co je nového ve světě homeopatie

22. 03. 2023

Městská knihovna Varnsdorf - homeopatie

Vážená paní lékárnice Šárka Krulišová přichází s nabídkou nezapomenutelné přednášky na téma homeopatie, která je otevřena pro širokou veřejnost. Pokud hledáte způsob, jak se dozvědět více o této fascinující metodě léčby, neváhejte a navštivte tuto veřejnou přednášku. Paní Krulišová vám poskytne užitečné informace a zajímavé poznatky, které vám pomohou lépe porozumět této oblasti. Určitě neváhejte a přijďte na tuto úžasnou akci!

Více informací ...

Městská knihovna Varnsdorf - homeopatie

23. 02. 2023

Homeopatie, jarní alergie a detoxikace organismu

Začíná nám cyklus přednášek v sále Krajské knihovny Vysočiny.

Více informací ...

Homeopatie, jarní alergie a detoxikace organismu

08. 02. 2023

Přednáška - Homeopatické typy osobností a vliv na jejich zdraví

Obchod Bylinky a koření ve spolupráci s Akademii klasické homeopatie nabízí přednášku v Kladně.

Více informací ...

Přednáška - Homeopatické typy osobností a vliv na jejich zdraví
MUDr. Alexandr Fesik