Homeopat roku

Každý homeopat vám potvrdí, že někdy pod tíhou povinností a zodpovědnosti ke svým klientům až padá. Mnoha homeopatickým odborníkům chybí ocenění jejich práce. Řada klientů se po úspěšné léčbě vytratí a ozvou se jen v případě dalších nemocí či potíží. Homeopaté se pak mohou cítit nedoceněni a bývají ohroženi syndromem vyhoření.

Jejich okolí přitom jejich práci hodnotí jako výbornou, užitečnou a smysluplnou. V Akademii klasické homeopatie vidíme kvality práce našich kolegů objektivně a soustředí se u nás pochvalná slova z celé České republiky. Rozhodli jsme se proto každoročně pořádat anketu Homeopat roku, abychom homeopaty ocenili za mravenčí práci, kterou v terénu skvěle odvádějí.

Nejen samotní pacienti a klienti našich homeopatů, ale i jejich kolegové navrhují na ocenění příkladné osobnosti ve třech kategoriích: Cena za přínos homeopatii pro praktikující homeopaty, Cena za velké homeopatické srdce pro lékárníky a lékárnické asistenty a Cena za homeopatickou literaturu.

Věříme, že těmito „homeopatickými Oskary“ podporujeme nejen oceněné homeopaty, ale také celkové povědomí o homeopatii.

Na homeopatroku.cz se naší ankety můžete zúčastnit i vy.

Přejít na web Homeopat roku

Co je nového ve světě homeopatie

12. 08. 2022

Homeopatická káva s MUDr. Alexandrem Fesikem

Online setkání s homeopatií

Více informací ...

Homeopatická káva s MUDr. Alexandrem Fesikem

01. 08. 2022

X. homeopatické kazuistiky

Homeopatické kazuistiky se každoročně zaměřují na praktické využití homeopatie, tedy na úspěšně řešené případy českých lékařů humánních i veterinárních, lékárníků a dalších odborníků v homeopatii.

Více informací ...

X. homeopatické kazuistiky

24. 05. 2022

X. homeopatický slunovrat - Meteohomeopatie: Modality jako hlavní klíč k určení homeopatického léku

 Vážení přátelé homeopatie, s radostí si Vás dovolujeme pozvat na již tradiční homeopatické setkání, které se letos uskuteční v Rožnově pod Radhoštěm. Tentokrát se tedy setkáme v půvabném prostředí Valašska, kde se budeme moci potěšit krásou zdejší přírody na přelomu jara a léta.

Více informací ...

X. homeopatický slunovrat - Meteohomeopatie: Modality jako hlavní klíč k určení homeopatického léku
MUDr. Alexandr Fesik