VPOIS

VPOIS je zkratka označující veřejně přístupnou odbornou informační službu. Tato služba je zřízená a provozovaná v souladu se zákonem o léčivech a obsahuje informace o všech léčivých přípravcích společnosti AKADEMIE KLASICKÉ HOMEOPATIE spol. s r.o. Více naleznete v sekci „Homeopatická léčiva“.

Povinnost zřídit tuto "Veřejně přístupnou odbornou informační službu (VPOIS)" vyplývá ze zákona č. 378/2007 Sb. (ustanovení § 33 odst. 3 písm. g) odst. 1), o léčivech ve znění pozdějších předpisů.

Případné dotazy zasílejte na info@budtezdravi.cz.

Zřizovatelem je společnost AKADEMIE KLASICKÉ HOMEOPATIE spol. s r.o.

Homeopatická léčiva

Co je nového ve světě homeopatie

09. 03. 2024

???? Pozvánka na událost: Cesta k harmonii ????

Připojte se k nám na jedinečnou cestu k harmonii, kde společně objevíme, jak nalézt rovnováhu a klid v každodenním životě. Tato speciální akce se koná v příjemném prostředí městského domu kultury a je otevřena každému, kdo se chce dozvědět více o osobním růstu, mindfulness a technikách pro dosažení vnitřní pokoje.

Více informací ...

???? Pozvánka na událost: Cesta k harmonii ????

08. 03. 2024

???? Pozvánka na akci: Žena a Jaro ????

Tato událost je skvělou příležitostí setkat se, učit se a oslavit krásu života. Nezáleží na tom, zda jste dlouholetým zastáncem homeopatie nebo jste jen zvědaví a chcete se dozvědět více, všichni jste srdečně vítáni!

Více informací ...

 ???? Pozvánka na akci: Žena a Jaro ????

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

MUDr. Alexandr Fesik