Výroba homeopatik

Vývoj a výroba původních českých homeopatik je jedním ze hlavních cílů Akademie klasické homeopatie. Vede nás myšlenka, že nejlepší homeopatikum pochází z oblasti, kde žijeme. Zároveň jsme vytipovali homeopatické přípravky, které jsou typické pro středoevropskou populaci. U každého přípravku přesně stanovíme potenci, ve které je nejúčinnější, opět s ohledem na obyvatele České kotliny a okolí.

Spojujeme zde historický odkaz Hahnemanna a moderní technologie, používané v naší výrobě. Na těch nejlepších stanovištích osobně sbíráme byliny v biokvalitě, tak jak to ve svých dílech vyžaduje Hahnemann, ručně je zpracováváme na matečnou tinkturu a pak je ručně dynamizujeme a ředíme až do konečné potence. Zároveň podléháme institutu Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) a máme veškerou potřebnou certifikaci pro laboratoř, přípravu a výrobu homeopatik. Jednotlivé výrobní operace probíhají ve shodě s jednoznačně definovanými postupy a důsledně zachováváme zásady správné výrobní praxe (SVP), aby výsledné produkty měly požadovanou jakost. Získaná potence homeopatik je zpracována na tablety ve špičkovém výrobním závodě, který – opět v souladu s požadavky SÚKL a SVP – vyrábí koncový produkt.

Zdůrazňujeme, že celý výrobní proces od sběru suroviny po konečnou tabletu je realizován v České republice.

Obrovskou výhodou našich homeopatik je zvolená potence. V dózách značky AKH najdete homeopatika ideální potence, jejichž účinek je jemný a zároveň co nejvýraznější. Nemusíte přemýšlet, jaká síla homeopatik bude pro vás vhodná, výběr už jsme provedli za vás, s nejlepší homeopatickou erudicí.

Námi distribuované tablety mají neutrální chuť, jejich základem je totiž škrob pro farmaceutické účely. Jsou určeny k rozpuštění v ústech, ale můžete je i rozkousat či spolknout. Půlicí rýha umožňuje snadné rozpůlení tablety, kterou je snadné i rozdrtit. Není tedy problém podávat homeopatika i nejmenším dětem nebo hendikepovaným osobám. Můžete je rozpustit v jakékoliv tekutině či měkkém jídle.

Výhodou je i skutečnost, že nemusíte dodržovat žádný odstup od jídla, pití nebo čištění zubů. Nezakazujeme ani pití kávy nebo mentol, jak je tomu u homeopatik jiného původu. Technologie naší výroby a zpracování zaručuje stabilní homeopatické přípravky s nezpochybnitelným, hlubokým a bezpečným účinkem.

Česká homeopatika jsou bez výjimky dostupná bez lékařského předpisu. Poznáte je podle označení AKH za názvem homeopatika. Distribuční sít je v současnosti široká – ptejte se v lékárnách, prodejnách zdravé výživy nebo na e-shopu.

Buďte zdraví s českou homeopatií!

Co je nového ve světě homeopatie

22. 03. 2023

Městská knihovna Varnsdorf - homeopatie

Vážená paní lékárnice Šárka Krulišová přichází s nabídkou nezapomenutelné přednášky na téma homeopatie, která je otevřena pro širokou veřejnost. Pokud hledáte způsob, jak se dozvědět více o této fascinující metodě léčby, neváhejte a navštivte tuto veřejnou přednášku. Paní Krulišová vám poskytne užitečné informace a zajímavé poznatky, které vám pomohou lépe porozumět této oblasti. Určitě neváhejte a přijďte na tuto úžasnou akci!

Více informací ...

Městská knihovna Varnsdorf - homeopatie

23. 02. 2023

Homeopatie, jarní alergie a detoxikace organismu

Začíná nám cyklus přednášek v sále Krajské knihovny Vysočiny.

Více informací ...

Homeopatie, jarní alergie a detoxikace organismu

08. 02. 2023

Přednáška - Homeopatické typy osobností a vliv na jejich zdraví

Obchod Bylinky a koření ve spolupráci s Akademii klasické homeopatie nabízí přednášku v Kladně.

Více informací ...

Přednáška - Homeopatické typy osobností a vliv na jejich zdraví
MUDr. Alexandr Fesik