Výroba homeopatik

Vývoj a výroba původních českých homeopatik je jedním ze hlavních cílů Akademie klasické homeopatie. Vede nás myšlenka, že nejlepší homeopatikum pochází z oblasti, kde žijeme. Zároveň jsme vytipovali homeopatické přípravky, které jsou typické pro středoevropskou populaci. U každého přípravku přesně stanovíme potenci, ve které je nejúčinnější, opět s ohledem na obyvatele České kotliny a okolí.

Spojujeme zde historický odkaz Hahnemanna a moderní technologie, používané v naší výrobě. Na těch nejlepších stanovištích osobně sbíráme byliny v biokvalitě, tak jak to ve svých dílech vyžaduje Hahnemann, ručně je zpracováváme na matečnou tinkturu a pak je ručně dynamizujeme a ředíme až do konečné potence. Zároveň podléháme institutu Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) a máme veškerou potřebnou certifikaci pro laboratoř, přípravu a výrobu homeopatik. Jednotlivé výrobní operace probíhají ve shodě s jednoznačně definovanými postupy a důsledně zachováváme zásady správné výrobní praxe (SVP), aby výsledné produkty měly požadovanou jakost. Získaná potence homeopatik je zpracována na tablety ve špičkovém výrobním závodě, který – opět v souladu s požadavky SÚKL a SVP – vyrábí koncový produkt.

Zdůrazňujeme, že celý výrobní proces od sběru suroviny po konečnou tabletu je realizován v České republice.

Obrovskou výhodou našich homeopatik je zvolená potence. V dózách značky AKH najdete homeopatika ideální potence, jejichž účinek je jemný a zároveň co nejvýraznější. Nemusíte přemýšlet, jaká síla homeopatik bude pro vás vhodná, výběr už jsme provedli za vás, s nejlepší homeopatickou erudicí.

Námi distribuované tablety mají neutrální chuť, jejich základem je totiž škrob pro farmaceutické účely. Jsou určeny k rozpuštění v ústech, ale můžete je i rozkousat či spolknout. Půlicí rýha umožňuje snadné rozpůlení tablety, kterou je snadné i rozdrtit. Není tedy problém podávat homeopatika i nejmenším dětem nebo hendikepovaným osobám. Můžete je rozpustit v jakékoliv tekutině či měkkém jídle.

Výhodou je i skutečnost, že nemusíte dodržovat žádný odstup od jídla, pití nebo čištění zubů. Nezakazujeme ani pití kávy nebo mentol, jak je tomu u homeopatik jiného původu. Technologie naší výroby a zpracování zaručuje stabilní homeopatické přípravky s nezpochybnitelným, hlubokým a bezpečným účinkem.

Česká homeopatika jsou bez výjimky dostupná bez lékařského předpisu. Poznáte je podle označení AKH za názvem homeopatika. Distribuční sít je v současnosti široká – ptejte se v lékárnách, prodejnách zdravé výživy nebo na e-shopu.

Buďte zdraví s českou homeopatií!

Co je nového ve světě homeopatie

10. 06. 2024

Nabídka práce - Vedoucí jakosti a kvalifikovaná osoba pro distribuci léčivých přípravků

Vedoucí jakosti a kvalifikovaná osoba pro distribuci léčivých přípravků

Více informací ...

Nabídka práce - Vedoucí jakosti a kvalifikovaná osoba pro distribuci léčivých přípravků

30. 04. 2024

Zpravodaj ze XIII. homeopatického kongresu

Náš kongres proběhl 12. - 14. dubna 2024 v hotelu Imperiál Ostrava.

Více informací ...

Zpravodaj ze XIII. homeopatického kongresu

09. 03. 2024

???? Pozvánka na událost: Cesta k harmonii ????

Připojte se k nám na jedinečnou cestu k harmonii, kde společně objevíme, jak nalézt rovnováhu a klid v každodenním životě. Tato speciální akce se koná v příjemném prostředí městského domu kultury a je otevřena každému, kdo se chce dozvědět více o osobním růstu, mindfulness a technikách pro dosažení vnitřní pokoje.

Více informací ...

???? Pozvánka na událost: Cesta k harmonii ????
MUDr. Alexandr Fesik