Výroba homeopatik

Vývoj a výroba původních českých homeopatik je jedním ze hlavních cílů Akademie klasické homeopatie. Vede nás myšlenka, že nejlepší homeopatikum pochází z oblasti, kde žijeme. Zároveň jsme vytipovali homeopatické přípravky, které jsou typické pro středoevropskou populaci. U každého přípravku přesně stanovíme potenci, ve které je nejúčinnější, opět s ohledem na obyvatele České kotliny a okolí.

Spojujeme zde historický odkaz Hahnemanna a moderní technologie, používané v naší výrobě. Na těch nejlepších stanovištích osobně sbíráme byliny v biokvalitě, tak jak to ve svých dílech vyžaduje Hahnemann, ručně je zpracováváme na matečnou tinkturu a pak je ručně dynamizujeme a ředíme až do konečné potence. Zároveň podléháme institutu Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) a máme veškerou potřebnou certifikaci pro laboratoř, přípravu a výrobu homeopatik. Jednotlivé výrobní operace probíhají ve shodě s jednoznačně definovanými postupy a důsledně zachováváme zásady správné výrobní praxe (SVP), aby výsledné produkty měly požadovanou jakost. Získaná potence homeopatik je zpracována na tablety ve špičkovém výrobním závodě, který – opět v souladu s požadavky SÚKL a SVP – vyrábí koncový produkt.

Zdůrazňujeme, že celý výrobní proces od sběru suroviny po konečnou tabletu je realizován v České republice.

Obrovskou výhodou našich homeopatik je zvolená potence. V dózách značky AKH najdete homeopatika ideální potence, jejichž účinek je jemný a zároveň co nejvýraznější. Nemusíte přemýšlet, jaká síla homeopatik bude pro vás vhodná, výběr už jsme provedli za vás, s nejlepší homeopatickou erudicí.

Námi distribuované tablety mají neutrální chuť, jejich základem je totiž škrob pro farmaceutické účely. Jsou určeny k rozpuštění v ústech, ale můžete je i rozkousat či spolknout. Půlicí rýha umožňuje snadné rozpůlení tablety, kterou je snadné i rozdrtit. Není tedy problém podávat homeopatika i nejmenším dětem nebo hendikepovaným osobám. Můžete je rozpustit v jakékoliv tekutině či měkkém jídle.

Výhodou je i skutečnost, že nemusíte dodržovat žádný odstup od jídla, pití nebo čištění zubů. Nezakazujeme ani pití kávy nebo mentol, jak je tomu u homeopatik jiného původu. Technologie naší výroby a zpracování zaručuje stabilní homeopatické přípravky s nezpochybnitelným, hlubokým a bezpečným účinkem.

Česká homeopatika jsou bez výjimky dostupná bez lékařského předpisu. Poznáte je podle označení AKH za názvem homeopatika. Distribuční sít je v současnosti široká – ptejte se v lékárnách, prodejnách zdravé výživy nebo na e-shopu.

Buďte zdraví s českou homeopatií!

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik