Výroba homeopatik

Vývoj a výroba původních českých homeopatik je jedním ze hlavních cílů Akademie klasické homeopatie. Vede nás myšlenka, že nejlepší homeopatikum pochází z oblasti, kde žijeme. Zároveň jsme vytipovali homeopatické přípravky, které jsou typické pro středoevropskou populaci. U každého přípravku přesně stanovíme potenci, ve které je nejúčinnější, opět s ohledem na obyvatele České kotliny a okolí.

Spojujeme zde historický odkaz Hahnemanna a moderní technologie, používané v naší výrobě. Na těch nejlepších stanovištích osobně sbíráme byliny v biokvalitě, tak jak to ve svých dílech vyžaduje Hahnemann, ručně je zpracováváme na matečnou tinkturu a pak je ručně dynamizujeme a ředíme až do konečné potence. Zároveň podléháme institutu Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) a máme veškerou potřebnou certifikaci pro laboratoř, přípravu a výrobu homeopatik. Jednotlivé výrobní operace probíhají ve shodě s jednoznačně definovanými postupy a důsledně zachováváme zásady správné výrobní praxe (SVP), aby výsledné produkty měly požadovanou jakost. Získaná potence homeopatik je zpracována na tablety ve špičkovém výrobním závodě, který – opět v souladu s požadavky SÚKL a SVP – vyrábí koncový produkt.

Zdůrazňujeme, že celý výrobní proces od sběru suroviny po konečnou tabletu je realizován v České republice.

Obrovskou výhodou našich homeopatik je zvolená potence. V dózách značky AKH najdete homeopatika ideální potence, jejichž účinek je jemný a zároveň co nejvýraznější. Nemusíte přemýšlet, jaká síla homeopatik bude pro vás vhodná, výběr už jsme provedli za vás, s nejlepší homeopatickou erudicí.

Námi distribuované tablety mají neutrální chuť, jejich základem je totiž škrob pro farmaceutické účely. Jsou určeny k rozpuštění v ústech, ale můžete je i rozkousat či spolknout. Půlicí rýha umožňuje snadné rozpůlení tablety, kterou je snadné i rozdrtit. Není tedy problém podávat homeopatika i nejmenším dětem nebo hendikepovaným osobám. Můžete je rozpustit v jakékoliv tekutině či měkkém jídle.

Výhodou je i skutečnost, že nemusíte dodržovat žádný odstup od jídla, pití nebo čištění zubů. Nezakazujeme ani pití kávy nebo mentol, jak je tomu u homeopatik jiného původu. Technologie naší výroby a zpracování zaručuje stabilní homeopatické přípravky s nezpochybnitelným, hlubokým a bezpečným účinkem.

Česká homeopatika jsou bez výjimky dostupná bez lékařského předpisu. Poznáte je podle označení AKH za názvem homeopatika. Distribuční sít je v současnosti široká – ptejte se v lékárnách, prodejnách zdravé výživy nebo na e-shopu.

Buďte zdraví s českou homeopatií!

Co je nového ve světě homeopatie

12. 08. 2022

Homeopatická káva s MUDr. Alexandrem Fesikem

Online setkání s homeopatií

Více informací ...

Homeopatická káva s MUDr. Alexandrem Fesikem

01. 08. 2022

X. homeopatické kazuistiky

Homeopatické kazuistiky se každoročně zaměřují na praktické využití homeopatie, tedy na úspěšně řešené případy českých lékařů humánních i veterinárních, lékárníků a dalších odborníků v homeopatii.

Více informací ...

X. homeopatické kazuistiky

24. 05. 2022

X. homeopatický slunovrat - Meteohomeopatie: Modality jako hlavní klíč k určení homeopatického léku

 Vážení přátelé homeopatie, s radostí si Vás dovolujeme pozvat na již tradiční homeopatické setkání, které se letos uskuteční v Rožnově pod Radhoštěm. Tentokrát se tedy setkáme v půvabném prostředí Valašska, kde se budeme moci potěšit krásou zdejší přírody na přelomu jara a léta.

Více informací ...

X. homeopatický slunovrat - Meteohomeopatie: Modality jako hlavní klíč k určení homeopatického léku
MUDr. Alexandr Fesik