Poradna

Po třiceti letech práce zjišťujeme, že je o homeopatii ve společnosti stále větší zájem. Nicméně málokdo z laiků si umí představit, jak velký má homeopatie dosah, co všechno se s její pomocí dá řešit.

Homeopatie je, bohužel, reálně využívaná jen ze tří procent svých možností. Je to velká škoda, protože tato bezpečná a jemná metoda nezanechává v organismu toxiny. Uzdravení je práce vlastního organismu, kdy homeopatie podpoří regenerační síly, imunitu a celkově pomůže ke zvýšení úrovně zdraví. Zlepšení se projeví na fyzické, mentální i emoční úrovni. Zkušenosti z našich poraden tento fakt denně potvrzují.

Homeopaticky léčit se může doslova každý, neexistuje žádné omezení. Od novorozenců až po seniory, včetně těhotných a kojících žen. Můžete léčit také své čtyřnohé kamarády, od morčátka po koně.

Homeopatie je skvělá při použití v akutních stavech. Je rychlá, přitom netoxická a není třeba se bát potlačení nemocí nebo předávkování. Ať se jedná o akutní respirační onemocnění, zánět močových cest, žlučníkový záchvat nebo úraz, homeopatie má vždycky lék.

Skvělé je její využití při operacích. Pomocí homeopatik zvládneme lépe narkózu, komplikace omezíme na minimum a maximálně podpoříme regeneraci a návrat do aktivního života.

Těžiště homeopatie ale rozhodně leží v řešení chronických potíží. Pacienti se postupně zbavují letitých problémů, ať se jedná o bolesti hlavy, ekzém či špatný metabolismus. Často vidíme, že se v průběhu léčby zlepší životní funkce, o kterých na začátku ani klient nehovořil, bral je jako „nutné zlo“.

Každý člověk si zaslouží kvalifikovanou homeopatickou péči. Je možné využít sítě našich poraden po celé České republice a najít si svého osobního homeopata. Získáte individuální přístup a nejlepší výsledky.

https://www.budtezdravi.cz/homeopaticka-pomoc

V akutních a nezávažných stavech, než se objednáte ke svému homeopatovi, doporučujeme obrátit se na naši telefonickou poradnu, tel. 776 879 799 nebo napsat na e-mailovou adresu poradna@budtezdravi.cz.

Další možností je facebooková stránka @buďte zdraví s Českou homeopatií, kde najdete jak poradnu, tak upozornění na aktuální témata a úspěšně řešené homeopatické případy.

Řadu nejčastějších dotazů a odpovědí na ně najdete na https://poradna.budtezdravi.cz/.

Buďte zdraví s Českou homeopatií!

Co je nového ve světě homeopatie

10. 06. 2024

Nabídka práce - Vedoucí jakosti a kvalifikovaná osoba pro distribuci léčivých přípravků

Vedoucí jakosti a kvalifikovaná osoba pro distribuci léčivých přípravků

Více informací ...

Nabídka práce - Vedoucí jakosti a kvalifikovaná osoba pro distribuci léčivých přípravků

30. 04. 2024

Zpravodaj ze XIII. homeopatického kongresu

Náš kongres proběhl 12. - 14. dubna 2024 v hotelu Imperiál Ostrava.

Více informací ...

Zpravodaj ze XIII. homeopatického kongresu

09. 03. 2024

???? Pozvánka na událost: Cesta k harmonii ????

Připojte se k nám na jedinečnou cestu k harmonii, kde společně objevíme, jak nalézt rovnováhu a klid v každodenním životě. Tato speciální akce se koná v příjemném prostředí městského domu kultury a je otevřena každému, kdo se chce dozvědět více o osobním růstu, mindfulness a technikách pro dosažení vnitřní pokoje.

Více informací ...

???? Pozvánka na událost: Cesta k harmonii ????
MUDr. Alexandr Fesik