Poradna

Po třiceti letech práce zjišťujeme, že je o homeopatii ve společnosti stále větší zájem. Nicméně málokdo z laiků si umí představit, jak velký má homeopatie dosah, co všechno se s její pomocí dá řešit.

Homeopatie je, bohužel, reálně využívaná jen ze tří procent svých možností. Je to velká škoda, protože tato bezpečná a jemná metoda nezanechává v organismu toxiny. Uzdravení je práce vlastního organismu, kdy homeopatie podpoří regenerační síly, imunitu a celkově pomůže ke zvýšení úrovně zdraví. Zlepšení se projeví na fyzické, mentální i emoční úrovni. Zkušenosti z našich poraden tento fakt denně potvrzují.

Homeopaticky léčit se může doslova každý, neexistuje žádné omezení. Od novorozenců až po seniory, včetně těhotných a kojících žen. Můžete léčit také své čtyřnohé kamarády, od morčátka po koně.

Homeopatie je skvělá při použití v akutních stavech. Je rychlá, přitom netoxická a není třeba se bát potlačení nemocí nebo předávkování. Ať se jedná o akutní respirační onemocnění, zánět močových cest, žlučníkový záchvat nebo úraz, homeopatie má vždycky lék.

Skvělé je její využití při operacích. Pomocí homeopatik zvládneme lépe narkózu, komplikace omezíme na minimum a maximálně podpoříme regeneraci a návrat do aktivního života.

Těžiště homeopatie ale rozhodně leží v řešení chronických potíží. Pacienti se postupně zbavují letitých problémů, ať se jedná o bolesti hlavy, ekzém či špatný metabolismus. Často vidíme, že se v průběhu léčby zlepší životní funkce, o kterých na začátku ani klient nehovořil, bral je jako „nutné zlo“.

Každý člověk si zaslouží kvalifikovanou homeopatickou péči. Je možné využít sítě našich poraden po celé České republice a najít si svého osobního homeopata. Získáte individuální přístup a nejlepší výsledky.

https://www.budtezdravi.cz/homeopaticka-pomoc

V akutních a nezávažných stavech, než se objednáte ke svému homeopatovi, doporučujeme obrátit se na naši telefonickou poradnu, tel. 776 879 799 nebo napsat na e-mailovou adresu poradna@budtezdravi.cz.

Další možností je facebooková stránka @buďte zdraví s Českou homeopatií, kde najdete jak poradnu, tak upozornění na aktuální témata a úspěšně řešené homeopatické případy.

Řadu nejčastějších dotazů a odpovědí na ně najdete na https://poradna.budtezdravi.cz/.

Buďte zdraví s Českou homeopatií!

Co je nového ve světě homeopatie

12. 08. 2022

Homeopatická káva s MUDr. Alexandrem Fesikem

Online setkání s homeopatií

Více informací ...

Homeopatická káva s MUDr. Alexandrem Fesikem

01. 08. 2022

X. homeopatické kazuistiky

Homeopatické kazuistiky se každoročně zaměřují na praktické využití homeopatie, tedy na úspěšně řešené případy českých lékařů humánních i veterinárních, lékárníků a dalších odborníků v homeopatii.

Více informací ...

X. homeopatické kazuistiky

24. 05. 2022

X. homeopatický slunovrat - Meteohomeopatie: Modality jako hlavní klíč k určení homeopatického léku

 Vážení přátelé homeopatie, s radostí si Vás dovolujeme pozvat na již tradiční homeopatické setkání, které se letos uskuteční v Rožnově pod Radhoštěm. Tentokrát se tedy setkáme v půvabném prostředí Valašska, kde se budeme moci potěšit krásou zdejší přírody na přelomu jara a léta.

Více informací ...

X. homeopatický slunovrat - Meteohomeopatie: Modality jako hlavní klíč k určení homeopatického léku
MUDr. Alexandr Fesik