Poradna

Po třiceti letech práce zjišťujeme, že je o homeopatii ve společnosti stále větší zájem. Nicméně málokdo z laiků si umí představit, jak velký má homeopatie dosah, co všechno se s její pomocí dá řešit.

Homeopatie je, bohužel, reálně využívaná jen ze tří procent svých možností. Je to velká škoda, protože tato bezpečná a jemná metoda nezanechává v organismu toxiny. Uzdravení je práce vlastního organismu, kdy homeopatie podpoří regenerační síly, imunitu a celkově pomůže ke zvýšení úrovně zdraví. Zlepšení se projeví na fyzické, mentální i emoční úrovni. Zkušenosti z našich poraden tento fakt denně potvrzují.

Homeopaticky léčit se může doslova každý, neexistuje žádné omezení. Od novorozenců až po seniory, včetně těhotných a kojících žen. Můžete léčit také své čtyřnohé kamarády, od morčátka po koně.

Homeopatie je skvělá při použití v akutních stavech. Je rychlá, přitom netoxická a není třeba se bát potlačení nemocí nebo předávkování. Ať se jedná o akutní respirační onemocnění, zánět močových cest, žlučníkový záchvat nebo úraz, homeopatie má vždycky lék.

Skvělé je její využití při operacích. Pomocí homeopatik zvládneme lépe narkózu, komplikace omezíme na minimum a maximálně podpoříme regeneraci a návrat do aktivního života.

Těžiště homeopatie ale rozhodně leží v řešení chronických potíží. Pacienti se postupně zbavují letitých problémů, ať se jedná o bolesti hlavy, ekzém či špatný metabolismus. Často vidíme, že se v průběhu léčby zlepší životní funkce, o kterých na začátku ani klient nehovořil, bral je jako „nutné zlo“.

Každý člověk si zaslouží kvalifikovanou homeopatickou péči. Je možné využít sítě našich poraden po celé České republice a najít si svého osobního homeopata. Získáte individuální přístup a nejlepší výsledky.

https://www.budtezdravi.cz/homeopaticka-pomoc

V akutních a nezávažných stavech, než se objednáte ke svému homeopatovi, doporučujeme obrátit se na naši telefonickou poradnu, tel. 776 879 799 nebo napsat na e-mailovou adresu poradna@budtezdravi.cz.

Další možností je facebooková stránka @buďte zdraví s Českou homeopatií, kde najdete jak poradnu, tak upozornění na aktuální témata a úspěšně řešené homeopatické případy.

Řadu nejčastějších dotazů a odpovědí na ně najdete na https://poradna.budtezdravi.cz/.

Buďte zdraví s Českou homeopatií!

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik