Kalium iodatum AKH

Kalium iodatum AKH

 

Tohle je další z homeopatik, u kterých se mockrát vyplatilo, že bylo v rodinné lékárničce.

Alena, maminka Šimona a Matouše, pětiletých dvojčat, měla Kalium iodatum AKH ve skřínce s homeopatiky už od jejich miminkovského setkání s injekcí „Hexy“. Dávala ho tehdy pět dní před a po injekci na odklonění nežádoucích účinků a kluci byli vždycky bez potíží. Prošli i dalšími potřebnými zásahy podle vyhlášky a maminka se mohla spolehnout, že Kalium iodatum AKH kluky ochrání.

Měla s ním dobrou zkušenost i při jarní alergii, protože skvěle pomáhalo na oteklé oči, ucpaný nos a suchý kašel. Tím trpěl jak tatínek kluků, tak Matoušek. Druhý chlapec měl spíš výraznou tekoucí rýmu, která mu pokaždé odřela nos. Na jeho potíže skvěle pomáhalo homeopatikum Allium cepa AKH (na příběh s použitím tohoto homeopatika se můžete podívat ZDE). Paní Alena, která měla v téhle rodině ohledně léčby hlavní slovo, nedala na homeopatii dopustit. Sama se zajímala, co všechno se dá homeopatickými přípravky zvládnout.

Proto, když na podzim začali kluci v noci suše kašlat, věděla, že může opět s důvěrou sáhnout po Kalium iodatum AKH. Jakmile se začne topit, v místnosti se víří suchý vzduch s prachem a roztoči, mnoho dětí i dospělých zareaguje otokem sliznic, ucpaným nosem, a hlavně suchým kašlem. Trochu pomůže pořádně vyvětrat a napít se, ale za chvíli je problém zpět. 

„Ale když máte po ruce Kalium iodatum AKH, kluci i manžel až do rána klidně spí a nekašlou!“ hlásila paní Alena ve fb skupině @buďte zdraví s Českou homeopatií. My dodáváme, že tenhle lék není určen jen pro alergiky a astmatiky, ale pro všechny, kteří nesnáší suchý vzduch v místnosti a na spaní potřebují maximálně 18 °C, protože jinak kašlou a ucpe se jim nos.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

18. 05. 2023

Vliv strachu na lidské zdraví

Přijďte a objevte perly moudrosti na přednášce "Vliv strachu na lidské zdraví a homeopatické řešení"! ✨ Tato inspirativní přednáška vám otevře dveře do světa, ve kterém se setkávají strach a zdraví. Budete mít jedinečnou příležitost odkrýt tajemství homeopatie a jak může pomoci překonat strach a podpořit vaše zdraví.

Více informací ...

Vliv strachu na lidské zdraví

17. 05. 2023

Domácí homeopatická lékárnička

Připojte se k fascinující přednášce o domácí homeopatické lékárničce a získejte cenné informace o tom, jak se vypořádat s nachlazením, alergiemi a dalšími onemocněními pomocí homeopatik!

Více informací ...

Domácí homeopatická lékárnička

16. 05. 2023

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023

Prozradíme vám, co jsme se dozvěděli na největším homeopatickém kongresu roku 2023: Inspirační ohlédnutí za Homeopatickou léčbou strachu v Ostravském hotelu Imperial" #českáhomeopatie #AKH #ohlédnutí #léčbastrachu

Více informací ...

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023
MUDr. Alexandr Fesik