23. 04. 2021

Zpravodaj X. homeopatického kongresu

X. homeopatický kongres na téma Onkologie

Vážení a milí přátelé homeopatie,


dovolte, abychom Vám předali krátkou zprávu z  X. homeopatického kongresu, který jsme zasvětili náročnému a tolik potřebnému tématu ONKOLOGIE.
Ano, letošní ročník byl desátý, jubilejní. Za deset let existence Homeopatického kongresu na něm vystoupilo přes šedesát lékařů, veterinářů, psychologů, pedagogů a dalších pomáhajících profesí s téměř 170 odbornými příspěvky o homeopatii.
Na Homeopatickém kongresu se každoročně scházejí nejlepší homeopatičtí odborníci této země. Stejně tomu tak bylo ve dnech 9.-10. dubna 2021. Tento kongres měl ovšem – kromě jubilea – i jiné specifikum.
X. homeopatický kongres, tentokrát na téma MOŽNOSTI HOMEOPATIE PŘI PÉČI O ONKOLOGICKÉ PACIENTY, se nekonal ve známém a oblíbeném prostředí Hotelu Imperial v  Ostravě, jak jsme původně plánovali. Z  důvodu nepříznivé epidemiologické situace byl celý kongres přenášen živě on-line. Přišli jsme sice o osobní kontakty a povídání v kuloárech, zato se Kongresu mohli zúčastnit i ti, kteří z časových důvodů předchozí homeopatická setkání vynechávali.

Ke shlédnutí ZDE.

Co je nového ve světě homeopatie

23. 04. 2021

Letáček - Camphora

Dneska Vám představíme úžasného pomocníka, Camphoru AKH a malý letáček k tomu, příjemné čtení.

Více informací ...

Letáček - Camphora

23. 04. 2021

Homeopatikum týdne: Argentum nitricum AKH

Květnem začíná období velké sluneční aktivity. Přináší s sebou celé spektrum problémů, které u citlivých osob každoročně způsobují mnohem méně radosti z nadcházejícího léta.

Více informací ...

Homeopatikum týdne: Argentum nitricum AKH

23. 04. 2021

Homeopatikum týdne: Sulfur AKH

Konečně nadchází dlouho očekávané teplé a slunečné období. Spolu s aktuálními alergiemi bývá pro řadu lidí problémem svědění nebo pálení kůže s různými vyrážkami.

Více informací ...

Homeopatikum týdne: Sulfur AKH
MUDr. Alexandr Fesik