23. 04. 2021

Zpravodaj X. homeopatického kongresu

X. homeopatický kongres na téma Onkologie

Vážení a milí přátelé homeopatie,


dovolte, abychom Vám předali krátkou zprávu z  X. homeopatického kongresu, který jsme zasvětili náročnému a tolik potřebnému tématu ONKOLOGIE.
Ano, letošní ročník byl desátý, jubilejní. Za deset let existence Homeopatického kongresu na něm vystoupilo přes šedesát lékařů, veterinářů, psychologů, pedagogů a dalších pomáhajících profesí s téměř 170 odbornými příspěvky o homeopatii.
Na Homeopatickém kongresu se každoročně scházejí nejlepší homeopatičtí odborníci této země. Stejně tomu tak bylo ve dnech 9.-10. dubna 2021. Tento kongres měl ovšem – kromě jubilea – i jiné specifikum.
X. homeopatický kongres, tentokrát na téma MOŽNOSTI HOMEOPATIE PŘI PÉČI O ONKOLOGICKÉ PACIENTY, se nekonal ve známém a oblíbeném prostředí Hotelu Imperial v  Ostravě, jak jsme původně plánovali. Z  důvodu nepříznivé epidemiologické situace byl celý kongres přenášen živě on-line. Přišli jsme sice o osobní kontakty a povídání v kuloárech, zato se Kongresu mohli zúčastnit i ti, kteří z časových důvodů předchozí homeopatická setkání vynechávali.

Ke shlédnutí ZDE.

Co je nového ve světě homeopatie

23. 04. 2021

Vliv strachu na lidské zdraví

Přijďte a objevte perly moudrosti na přednášce "Vliv strachu na lidské zdraví a homeopatické řešení"! ✨ Tato inspirativní přednáška vám otevře dveře do světa, ve kterém se setkávají strach a zdraví. Budete mít jedinečnou příležitost odkrýt tajemství homeopatie a jak může pomoci překonat strach a podpořit vaše zdraví.

Více informací ...

Vliv strachu na lidské zdraví

23. 04. 2021

Domácí homeopatická lékárnička

Připojte se k fascinující přednášce o domácí homeopatické lékárničce a získejte cenné informace o tom, jak se vypořádat s nachlazením, alergiemi a dalšími onemocněními pomocí homeopatik!

Více informací ...

Domácí homeopatická lékárnička

23. 04. 2021

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023

Prozradíme vám, co jsme se dozvěděli na největším homeopatickém kongresu roku 2023: Inspirační ohlédnutí za Homeopatickou léčbou strachu v Ostravském hotelu Imperial" #českáhomeopatie #AKH #ohlédnutí #léčbastrachu

Více informací ...

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023
MUDr. Alexandr Fesik