Hypericum perforatum AKH

Hypericum perforatum AKH

 

„A nemáte něco na bolavé zuby? Zase máme jít k zubaři a posledně už Pavlínka nechtěla injekci, protože ji pak umrtvený nerv bolel a brněl skoro týden. Nehledě na to, že bez injekce zas pekelně bolí to vrtání.“

To je velmi častý dotaz z naší poradny. Co jsme doporučili?

Jednoduše Hypericum perforatum AKH. Pavlínka neměla žádný nový kaz, protože Calcarea phosphorica AKH dobře odvedla svou práci, ale anestetikum dostala v zubařském křesle její maminka. Vzala si Hypericum perforatum AKH hned při odchodu z ordinace a brzy cítila, jak se do nervu vrací citlivost, brnění rychle odeznělo a podrážděný nerv nebolel. 

Maminka Pavlínky je zvídavá dáma, takže si homeopatikum Hypericum perforatum AKH vygooglila. A dozvěděla se, že se během první světové války používalo na bojištích k tišení bolestí amputovaných končetin, střelných zranění a na poranění nervů. Zkusila ho tedy použít, když si mladší dcera skřípla prsty do dveří. A opravdu, dívenka plakala mnohem kratší dobu, než se z povahy zranění mohlo zdát. Po této zkušenosti brali s sebou Hypericum perforatum AKH na všechny výlety a sportování.

Stali se z nich horliví zastánci homeopatie, kteří si kromě jiného nemohli vynachválit například účinek tohoto homeopatika na naraženou kostrč při bruslení. 

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik