Hypericum perforatum AKH

Hypericum perforatum AKH

 

„A nemáte něco na bolavé zuby? Zase máme jít k zubaři a posledně už Pavlínka nechtěla injekci, protože ji pak umrtvený nerv bolel a brněl skoro týden. Nehledě na to, že bez injekce zas pekelně bolí to vrtání.“

To je velmi častý dotaz z naší poradny. Co jsme doporučili?

Jednoduše Hypericum perforatum AKH. Pavlínka neměla žádný nový kaz, protože Calcarea phosphorica AKH dobře odvedla svou práci, ale anestetikum dostala v zubařském křesle její maminka. Vzala si Hypericum perforatum AKH hned při odchodu z ordinace a brzy cítila, jak se do nervu vrací citlivost, brnění rychle odeznělo a podrážděný nerv nebolel. 

Maminka Pavlínky je zvídavá dáma, takže si homeopatikum Hypericum perforatum AKH vygooglila. A dozvěděla se, že se během první světové války používalo na bojištích k tišení bolestí amputovaných končetin, střelných zranění a na poranění nervů. Zkusila ho tedy použít, když si mladší dcera skřípla prsty do dveří. A opravdu, dívenka plakala mnohem kratší dobu, než se z povahy zranění mohlo zdát. Po této zkušenosti brali s sebou Hypericum perforatum AKH na všechny výlety a sportování.

Stali se z nich horliví zastánci homeopatie, kteří si kromě jiného nemohli vynachválit například účinek tohoto homeopatika na naraženou kostrč při bruslení. 

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

18. 05. 2023

Vliv strachu na lidské zdraví

Přijďte a objevte perly moudrosti na přednášce "Vliv strachu na lidské zdraví a homeopatické řešení"! ✨ Tato inspirativní přednáška vám otevře dveře do světa, ve kterém se setkávají strach a zdraví. Budete mít jedinečnou příležitost odkrýt tajemství homeopatie a jak může pomoci překonat strach a podpořit vaše zdraví.

Více informací ...

Vliv strachu na lidské zdraví

17. 05. 2023

Domácí homeopatická lékárnička

Připojte se k fascinující přednášce o domácí homeopatické lékárničce a získejte cenné informace o tom, jak se vypořádat s nachlazením, alergiemi a dalšími onemocněními pomocí homeopatik!

Více informací ...

Domácí homeopatická lékárnička

16. 05. 2023

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023

Prozradíme vám, co jsme se dozvěděli na největším homeopatickém kongresu roku 2023: Inspirační ohlédnutí za Homeopatickou léčbou strachu v Ostravském hotelu Imperial" #českáhomeopatie #AKH #ohlédnutí #léčbastrachu

Více informací ...

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023
MUDr. Alexandr Fesik