Calcarea phosphorica AKH

Calcarea phosphorica AKH

 

Pavlínka z příběhu Drosera AKH, kdy jsme řešili ošklivý akutní kašel, dlouhodobě potřebovala jiné homeopatikum. 

Byla vysoká a hubená, kromě častých zimních kašlů ji trápily noční růstové bolesti nohou a strašně neměla ráda zubaře. Už od první prohlídky totiž bylo co vrtat, zoubky se velmi rychle kazily. Přestože byla teprve ve čtvrté třídě, často chodila ze školy s bolestí hlavy a šla si hned lehnout. Archetypálně tedy odpovídala homeopatiku Calcarea phosphorica AKH. 

Začala ho pravidelně užívat a brzy se jí dařilo lépe. Překonala sklon k nachlazení, které přicházelo vždy, když padal mokrý sníh nebo při tání, prostě kdykoliv bylo zima a mokro. Ve škole byla mnohem pozornější a soustředěnější. Odpoledne se těšila na kroužky, únava a bolest hlavy byly pryč. Pěkně rostla, ale už bez bolestí kostí. 

Maminka si později vzpomněla, že jako miminko Pavluška blinkala po každém kojení. To je další typický rys pro toto homeopatikum. Je jasné, že homeopatikum Calcarea phosphorica AKH měla dostat už tehdy a vyhnuly by se pozdějšímu trápení s kašlem, zoubky a bolestmi.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

18. 05. 2023

Vliv strachu na lidské zdraví

Přijďte a objevte perly moudrosti na přednášce "Vliv strachu na lidské zdraví a homeopatické řešení"! ✨ Tato inspirativní přednáška vám otevře dveře do světa, ve kterém se setkávají strach a zdraví. Budete mít jedinečnou příležitost odkrýt tajemství homeopatie a jak může pomoci překonat strach a podpořit vaše zdraví.

Více informací ...

Vliv strachu na lidské zdraví

17. 05. 2023

Domácí homeopatická lékárnička

Připojte se k fascinující přednášce o domácí homeopatické lékárničce a získejte cenné informace o tom, jak se vypořádat s nachlazením, alergiemi a dalšími onemocněními pomocí homeopatik!

Více informací ...

Domácí homeopatická lékárnička

16. 05. 2023

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023

Prozradíme vám, co jsme se dozvěděli na největším homeopatickém kongresu roku 2023: Inspirační ohlédnutí za Homeopatickou léčbou strachu v Ostravském hotelu Imperial" #českáhomeopatie #AKH #ohlédnutí #léčbastrachu

Více informací ...

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023
MUDr. Alexandr Fesik