23. 09. 2019

VII. homeopatické kazuistiky

Všechny příznivce homeopatie srdečně zveme na VII. homeopatické kazuistiky; oblíbený kongres zaměřený na případy využití homeopatie v profesionální praxi. Letošní ročník se uskuteční ve dnech 19. – 20. 10. 2019 v Imperial Hotelu Ostrava.

HOMEOPATICKÁ LÉČBA DÝCHACÍCH POTÍŽÍ | 19. – 20. 10. 2019 | Imperial Hotel Ostrava

Všechny příznivce homeopatie srdečně zveme na VII. homeopatické kazuistiky; oblíbený kongres zaměřený na případy využití homeopatie v profesionální praxi. Letošní ročník se uskuteční ve dnech  19. – 20. 10. 2019 v Imperial Hotelu Ostrava a ponese se v duchu tématu Homeopatická léčba dýchacích potíží.

Pod široký deštník „dýchacích potíží“ se schová ledasco – od ucpaného nosu na vrcholu topné sezóny až po celoživotní astma, které postiženého ohrožuje na životě a omezuje ho na jeho kvalitě. Dýchací potíže často nejsou pouze dočasnou záležitostí, která vbrzku pomine a už se nikdy nevrátí. Většinou se jedná o dlouhodobý, přetrvávající problém, jehož přítomnost se liší pouze intenzitou příznaků.

K efektivnímu léčení a vyléčení dýchacích potíží – ať už na sebe berou jakoukoliv podobu – je proto potřeba celostního a vysoce individualizovaného přístupu k pacientovi. Přesně takového, který nabízí homeopatie. Ta – ať už jako hlavní léčebná metoda nebo jako podpůrná léčba v součinnosti s metodami klasické medicíny – dokáže pacienta vrátit na cestu ke zdraví.

S konkrétními případy pacientů s úspěšně zvládnutými dýchacími obtížemi nás i tentokrát přijedou seznámit přední čeští homeopaté z celé České republiky.

Stejně jako v minulých letech bude Akademie klasické homeopatie i pro letošní ročník jednat o udělení akreditace České lékárenské komory. Samozřejmostí také je, že odborný program bude vyvážen přátelskou atmosférou společenského večera s hudbou a tancem.

Co je nového ve světě homeopatie

23. 09. 2019

Homeopatikum týdne: Calcarea phosphorica AKH

Zlomeniny bohužel často patří k sportovním aktivitám, ale Calcarea phosphorica AKH může velmi dobře pomoci i v případě, že člověk upadne na zmrzlém chodníku.

Více informací ...

Homeopatikum týdne: Calcarea phosphorica AKH

23. 09. 2019

Homeopatická káva - Hlavní homeopatické léky alergie

Homeopatická online káva s MUDr. Alexandrem Fesikem

Více informací ...

Homeopatická káva - Hlavní homeopatické léky alergie

23. 09. 2019

Specializovaný kurz Brno/Praha

Online přednáška

Více informací ...

Specializovaný kurz Brno/Praha
MUDr. Alexandr Fesik