Sulfur AKH

Sulfur AKH

 

Desetiletý Tomáš přišel s ošklivým ekzémem. Největší trápení měl v noci, to si dokázal kůži rozškrábat do krve. Jakmile se zahřál v posteli, začalo to svědit a on se drbal a drbal celou noc. Když přišel do homeopatické poradny, byl i trochu nachlazený a žlutou rýmu si bez skrupulí utíral do rukávu. Ve vydýchané místnosti začal suše kašlat, to ale ustoupilo po otevření okna. Nedělal mu problém pitný režim, snadno vypil dva až tři litry denně, hlavně, když měl fotbalový trénink.

Zvolili jsme homeopatikum Sulfur AKH. A proč jsme sáhli po něm?

  • Pálení, štípání ekzému
  • Všechny potíže se zhoršují horkem, teplem a zlepšují čerstvým vzduchem a chladem
  • Výtoky (rýma, vykašlávané hleny, …) se rychle mění na hnisavé, žluté, páchnoucí
  • Hodně cítit je i pot, stolice a moč pacienta
  • Pacient si nedělá příliš velkou starost s hygienou
  • Vždy je přítomná výrazná žízeň

Kdyby Tomáš přišel za dvacet let, možná bychom viděli i další symptomy typické pro pacienta Sulfur: pálící hemeroidy, chronický ranní průjem, překyselený žaludek s pálením a bolestí a další potíže. Teď, v jeho deseti letech, jsme měli práce mnohem méně, predispozice se ještě nerozvinuly.

Za tři měsíce přišel veselý uvolněný kluk, s čistou kůží i nosem. Všichni jsme byli moc rádi – on, jeho maminka i my v poradně. Sulfur AKH zatím nebudou odkládat, Tomáš ho raději bude preventivně užívat dál, jednou denně tabletu. Přeci jen měl ekzém od narození a nově nabyté zdraví je potřeba stabilizovat.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik