Sulfur AKH

Sulfur AKH

 

Četli jste příběh Jolany, maminky dvou dětí a manželky milujícího Matěje? (Jestli ne, můžete ZDE.) A říkáte si, proč ta dobrá žena víc nezapojí do úklidu manžela a radši ho posílá s dětmi na kluziště? Tak to je na místě, abychom si něco pověděli o Matějovi.

Ten si sice posledně parádně na kluzišti narazil kostrč, ale jinak je to odjakživa velký sportovec. Sice jeho hokejové ambice nepřežily pubertu, protože holky byly hezčí než kamarádi na ledu, ale to neznamená, že by sport úplně pověsil na hřebík. A pokračuje v něm moc rád i se svými dětmi.

Miluje pohyb na čerstvém vzduchu. Vůbec mu nevadí se pořádně propotit, bohužel to někdy neodhadne a snadno se nastydne. Ono běhat po venku v listopadu v trenkách a tričku se neodpouští ani lidem typu Sulfur. A to Matěj je. 

Když třeba takhle na Martina přiběhl šťastný, s rudými tvářemi a promodralými koleny, jeho žena Jolana jen protočila oči. Bylo jí jasné, že nemá cenu to komentovat. On věří, že když vypije horký čaj s rumem, pořádně ho to prohřeje a zůstane zdravý. Také endorfiny získané při běhu mají Matěje ochránit před zánětem dutin, průdušek nebo plic. Jolana už ale ví, že to hlavní, co ho udrží ve zdraví, je Sulfur AKH, a proto mu dvě tabletky hned strčila do úst. On sám by považoval hledání krabičky s homeopatiky za ztrátu času.

Je to veselý, společenský chlap. Má upřímně rád svou rodinu a nepatří k mužům, kteří se stydí přiznat, že se starají o děti nebo pomáhají ženě. Jen po něm nechtějme, aby uklízel… Kolikrát se o to snažil, ale Jolana ho pak našla začteného do uklízeného časopisu, nebo neodolal kostičkám lega a začal stavět motokáru. Když ho požádala, aby umyl lednici, nechápal, co by tam měl umývat. Skvrny na umyvadle neviděl, drobečky na koberci taky ne a okna jsou přeci čistá, dokud jsou průsvitná. Tahle velkorysost Jolanu rozčilovala, a proto se dávno domluvili, že nebudou pokoušet domácí štěstí a Matěj se bude rodině věnovat jinak.

Proto chodí Matěj s dětmi do bazénu, pouštět draky, bruslit a kopat do mičudy, taky ale pracuje kolem domu a obstarává většinu nákupů. A Jolana doma uklidí podle svého. Ono jí to jde lépe od ruky, když se jí nikdo neplete. 

Jen několik věcí Jolana vyžaduje. Lidé typu Sulfur mají poměrně výrazný osobní odér, je výrazně cítit nejen pot, ale třeba i stolice. A Jolana má jemný čich. A Matěj ji miluje. Takže se naučil, že po sobě otevírá okénko na záchodě. Používá pravidelně deodorant. Sportem propocené tričko nechává dole v prádelně, stejně jako ponožky. Ví, že s ním Jolana nebude mluvit, když je vyčuchá v obýváku u gauče.

A tak jim to klape, mají harmonické manželství. Matěj umí vydělat peníze, řádí s dětmi a Jolana udržuje domácí pohodu. A sem tam, třeba když opět najde ponožky u gauče, vloží dvě tabletky Sulfuru AKH Matějovi do úst. A pak ho políbí, protože je to báječný mužský.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik