20. 10. 2023

Stres z velkých změn a jeho vliv na organismus

Milí přátelé, rádi bychom vás pozvali na zajímavou a poučnou přednášku, kterou pro vás pořádá Akademie klasické homeopatie ve spolupráci s Lékárnou na Náměstí. Přednáška se bude zabývat tématem - Stres z velkých změn a jeho vliv na organismus dětí a dospělých. Dozvíte se, jak stres ovlivňuje naše zdraví, jak mu čelit a jak ho zmírnit pomocí homeopatických léků.

Milí přátelé,
rádi bychom vás pozvali na zajímavou a poučnou přednášku, kterou pro vás pořádá Akademie klasické homeopatie ve spolupráci s Lékárnou na Náměstí. Přednáška se bude zabývat tématem - Stres z velkých změn a jeho vliv na organismus dětí a dospělých. Dozvíte se, jak stres ovlivňuje naše zdraví, jak mu čelit a jak ho zmírnit pomocí homeopatických léků.

Přednášet bude MUDr. Alexandr Fesik, jeden z nejuznávanějších a nejzkušenějších homeopatů v České republice. MUDr. Fesik je zakladatelem Akademie klasické homeopatie, autorem mnoha knih a článků o homeopatii a lektorem mnoha kurzů a seminářů. MUDr. Fesik má bohaté zkušenosti s léčbou různých onemocnění pomocí homeopatie. Jeho přednášky jsou plné inspirace, humoru a praktických rad.

Přednáška se bude konat 20. října 2023 od 16:30 v Krajské knihovně Vysočany, Žižkova 4344, Havlíčkův Brod. Vstupné je 50 Kč a lze ho zakoupit buď v Krajské knihovně Vysočany - Centrálním pultu nebo v Lékárně Na Náměstí, Havlíčkovo náměstí 54, Havlíčkův Brod.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost získat cenné informace o homeopatii a jejím přínosu pro vaše zdraví a pohodu. Těšíme se na vás!

Akademie klasické homeopatie a Lékárna na Náměstí

Pokud chcete zjistit více informací o homeopatii, můžete navštívit náš web budtezdravi.cz, kde najdete spoustu článků, tipů, rad a novinek o této oblasti medicíny a nebo se můžete obrátit na Mgr. Michaelu Fojtíčkovou, která je odbornou poradkyní v této oblasti. Můžete jí kontaktovat na telefonním čísle 601 187 662 nebo e-mailu misa.fojtickova@budtezdravi.cz.

Co je nového ve světě homeopatie

20. 10. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

20. 10. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

20. 10. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik