Solidago virgaurea AKH

Solidago virgaurea AKH

 

Přišla utrápená hubená žena, ve svých 37 letech vypadala Stáňa spíš na padesát. Nažloutlá pleť, tmavé kruhy pod očima, po obličeji a na hřbetech dlaní měla tmavé pigmentové skvrny. Jestli vážila 50 kg, tak to bylo moc. Světle hnědé vlasy měla stažené z ustaraného čela do nevelkého culíku. Snažila se usmívat, ale působila velmi unaveně.

Už ze způsobu její chůze bylo vidět, že ji něco hodně trápí. Opatrně, jako s bolestmi, se posadila na kraj křesla, sundala si svetr, omotala ho kolem pasu a s povzdechem začala vyprávět. 

„Od prvního těhotenství mívám ledvinové koliky. Prý se mi dělá v ledvinách písek, z toho mám časté záněty a pak mě pálí a bolí při čurání. S každým dítětem to bylo horší, teď mám děti tři a koliku aspoň jednou do týdne. Snažím se víc pít a vynechávat kafe, ale stejně mám často skoro hnědou moč. Na druhou stranu, i když piju dost a moč je čirá, tak nechutně kysele smrdí. Navíc mě asi začal trápit i žlučník, bývá mi těžko a tlačí mě pod žebry.“

Pokračovala, že je „úplně vyřízená“. Starala se o tři děti do sedmi let, manžel byl jako řidič kamionu přes týden na cestách a babičky žily daleko. V domku topili v kotli, což ji v kombinaci s bolestmi v zádech a kolikami přivádělo k zoufalství. Měla tři přání: pořádně se vyspat, nemít bolesti a koupelnu, ve které jí nenaskočí husí kůže už při čištění zubů. 

Bolest se ze zad šířila do břicha, odtud po stehně dolů. Čínská medicína takhle popisuje dráhu ledvin a nešťastná mladá žena přesně průběh meridiánu zmapovala.

Případ byl celkem jasný, Stáňa potřebovala Solidago virgaurea AKH. Naštěstí má česká homeopatie toto homeopatikum, vyráběné ze zlatobýlu, ve své nabídce. Všichni víme, že nejlépe přijímáme to, co vyroste v našem okolí a česká homeopatika jsou vyráběná ručně z českých bylin.

Stáňa užívala šest týdnů třikrát denně dvě tablety. V případě koliky měla zvýšit frekvenci užívání na šestkrát denně po jedné tabletě.

Na kontrolu přišla mnohem veselejší. Pálení při močení se rychle upravilo, koliku neměla. Chválila si, že se jí vrátila energie, ráno se jí mnohem lépe vstávalo a snad i ty děti méně zlobily. Nebo že by byla tolerantnější, odolnější vůči dětskému křiku a pošťuchování? „Moc si přeju, aby to takhle vydrželo!“

Aby to vydrželo, bylo třeba zlepšení stabilizovat udržovací dávkou dvou tablet denně. Časem se vyčistila Stáně i pokožka a zmizely nevzhledné hnědé skvrny. Solidago virgaurea AKH užívala dlouhodobě, protože pomáhal metabolismu ledvin a jater a bránil tvorbě písku v ledvinách.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik