Silicea AKH

Silicea AKH

 

My z Akademie klasické homeopatie máme někdy pocit, že homeopatikum Silicea AKH musí už znát každý. Je přeci tak skvělé na podporu imunity a pomohlo už tolika dětem, které od nástupu do školky věčně stonají. Ale možná se přece jen najde někdo, komu se informace o homeopatiku Silicea AKH hodí. Možná vám tento homeopatický přípravek doporučila vaše lékárnice, děti jsou od té doby zdravé a vy chcete vědět, jak je to možné!

Jako Dorotka. Nikdy to nebylo „barokní“ děťátko, ve zdravotním průkazu měla poznámku „drobnější“. Dokud nezačala chodit do školky, občasné rýmy a kašlíky zvládala poměrně dobře. Maminka ji k doktorům moc nevodila, protože po povinném očkování z nich měla malá strach. Problém byl i u zubaře. Už na první preventivní prohlídce lékař maminku upozornil na špatnou zubní sklovinu, ale přes veškerou péči bylo potřeba už za půl roku první kazy ošetřit. To bylo křiku a boje! Nikdo by nevěřil, jakou sílu je schopné vyvinout drobné vyděšené dítě.

Ve třech a půl šla Dorotka do školky a tam to začalo. Ráno pláč, slzy. Nudličky u nosu z breku se rychle změnily na opravdovou rýmu a Dorotka zůstala doma. Za týden zkusila školku znovu. Vydržela tam dva dny a rýma byla zpět, tentokrát i s kašlem. Od září do Vánoc Dorotka odchodila ve školce přesně devatenáct dní. Maminka byla zoufalá, těšila se po mateřské do práce a teď byla věčně doma.

Když 22. prosince nedůvěřivě nasazovala Dorotce homeopatikum Silicea AKH, nečekala žádný efekt. Jenže nepomáhalo nic, co doteď vyzkoušeli. Přes Vánoce se povedlo Dorotku uzdravit a po Novém roce znovu zkusili školku. Za čtrnáct dní utíkala maminka do lékárny koupit další balení, protože se stalo něco nevídaného – Dorotka byla zdravá! A nejen to. Postupně začala lépe jíst, byla odvážnější, už jí tolik nevadilo ranní loučení, a dokonce vydržela celou noc spát ve své postýlce a necestovat k rodičům.

Homeopatikum Silicea AKH užívala do konce zimy. Ve školce byla skoro pořád, rýmy a kašle přestaly. V dubnu měla naplánovanou preventivní prohlídku u stomatologa a tentokrát se to obešlo bez křiku a pláče, a navíc i bez kazu! Zubní sklovina byla silnější.

Silicea AKH imunitě pomáhá. A pomáhá i při strachu z neznámého, z injekcí a ostrých nástrojů, z odloučení od rodičů. Zvyšuje odolnost vůči chladu, virům a bakterií. Posiluje zubní sklovinu a pomáhá při zvýšené kazivosti chrupu. Silicea AKH je velký přítel školkových dětí a jejich maminek.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik