Silicea AKH

Silicea AKH

 

My z Akademie klasické homeopatie máme někdy pocit, že homeopatikum Silicea AKH musí už znát každý. Je přeci tak skvělé na podporu imunity a pomohlo už tolika dětem, které od nástupu do školky věčně stonají. Ale možná se přece jen najde někdo, komu se informace o homeopatiku Silicea AKH hodí. Možná vám tento homeopatický přípravek doporučila vaše lékárnice, děti jsou od té doby zdravé a vy chcete vědět, jak je to možné!

Jako Dorotka. Nikdy to nebylo „barokní“ děťátko, ve zdravotním průkazu měla poznámku „drobnější“. Dokud nezačala chodit do školky, občasné rýmy a kašlíky zvládala poměrně dobře. Maminka ji k doktorům moc nevodila, protože po povinném očkování z nich měla malá strach. Problém byl i u zubaře. Už na první preventivní prohlídce lékař maminku upozornil na špatnou zubní sklovinu, ale přes veškerou péči bylo potřeba už za půl roku první kazy ošetřit. To bylo křiku a boje! Nikdo by nevěřil, jakou sílu je schopné vyvinout drobné vyděšené dítě.

Ve třech a půl šla Dorotka do školky a tam to začalo. Ráno pláč, slzy. Nudličky u nosu z breku se rychle změnily na opravdovou rýmu a Dorotka zůstala doma. Za týden zkusila školku znovu. Vydržela tam dva dny a rýma byla zpět, tentokrát i s kašlem. Od září do Vánoc Dorotka odchodila ve školce přesně devatenáct dní. Maminka byla zoufalá, těšila se po mateřské do práce a teď byla věčně doma.

Když 22. prosince nedůvěřivě nasazovala Dorotce homeopatikum Silicea AKH, nečekala žádný efekt. Jenže nepomáhalo nic, co doteď vyzkoušeli. Přes Vánoce se povedlo Dorotku uzdravit a po Novém roce znovu zkusili školku. Za čtrnáct dní utíkala maminka do lékárny koupit další balení, protože se stalo něco nevídaného – Dorotka byla zdravá! A nejen to. Postupně začala lépe jíst, byla odvážnější, už jí tolik nevadilo ranní loučení, a dokonce vydržela celou noc spát ve své postýlce a necestovat k rodičům.

Homeopatikum Silicea AKH užívala do konce zimy. Ve školce byla skoro pořád, rýmy a kašle přestaly. V dubnu měla naplánovanou preventivní prohlídku u stomatologa a tentokrát se to obešlo bez křiku a pláče, a navíc i bez kazu! Zubní sklovina byla silnější.

Silicea AKH imunitě pomáhá. A pomáhá i při strachu z neznámého, z injekcí a ostrých nástrojů, z odloučení od rodičů. Zvyšuje odolnost vůči chladu, virům a bakterií. Posiluje zubní sklovinu a pomáhá při zvýšené kazivosti chrupu. Silicea AKH je velký přítel školkových dětí a jejich maminek.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

18. 05. 2023

Vliv strachu na lidské zdraví

Přijďte a objevte perly moudrosti na přednášce "Vliv strachu na lidské zdraví a homeopatické řešení"! ✨ Tato inspirativní přednáška vám otevře dveře do světa, ve kterém se setkávají strach a zdraví. Budete mít jedinečnou příležitost odkrýt tajemství homeopatie a jak může pomoci překonat strach a podpořit vaše zdraví.

Více informací ...

Vliv strachu na lidské zdraví

17. 05. 2023

Domácí homeopatická lékárnička

Připojte se k fascinující přednášce o domácí homeopatické lékárničce a získejte cenné informace o tom, jak se vypořádat s nachlazením, alergiemi a dalšími onemocněními pomocí homeopatik!

Více informací ...

Domácí homeopatická lékárnička

16. 05. 2023

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023

Prozradíme vám, co jsme se dozvěděli na největším homeopatickém kongresu roku 2023: Inspirační ohlédnutí za Homeopatickou léčbou strachu v Ostravském hotelu Imperial" #českáhomeopatie #AKH #ohlédnutí #léčbastrachu

Více informací ...

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023
MUDr. Alexandr Fesik