31. 10. 2023

S homeopatií do zimy

Milí rodiče, chcete se dozvědět, jak si udržet zdraví a pohodu v zimním období? Chcete se naučit, jak používat homeopatii pro prevenci i léčbu nachlazení, kašle a dalších neduhů u sebe i u svých dětí? Pak neváhejte a přijďte na naši přednášku S homeopatií do zimy!

Milí rodiče,

chcete se dozvědět, jak si udržet zdraví a pohodu v zimním období? Chcete se naučit, jak používat homeopatii pro prevenci i léčbu nachlazení, kašle a dalších neduhů u sebe i u svých dětí? Pak neváhejte a přijďte na naši přednášku S homeopatií do zimy!

Na této přednášce se dozvíte:

Co je homeopatie a jak funguje
Jaké jsou výhody homeopatické léčby oproti klasické medicíně
Jak si vybrat správný homeopatický lék podle typu kašle a dalších příznaků
Jak posílit svou imunitu pomocí homeopatických produktů, které můžete najít v lékárně
Jak se vyhnout nežádoucím účinkům a kontraindikacím homeopatických léků
Přednášet bude MUDr. Barbora Ulmanová, která je zkušenou homeopatkou a pediatričkou. Paní doktorka Ulmanová vám ráda zodpoví vaše dotazy a poradí vám, jak používat homeopatii pro sebe i pro své děti.

Přednáška bude probíhat ve středu 1. listopadu 2023 od 16 hodin v Rodinném centru Dětský svět z. s.B. Martinů 980, Lanškroun. Vstupné je 100 Kč.

Pokud máte zájem o tuto přednášku, prosím přihlaste se co nejdříve na webu Rodinného centra Dětský svět. 

Počet míst je omezený, tak neváhejte!

Pokud chcete zjistit více informací o homeopatii, můžete navštívit náš web budtezdravi.cz, kde najdete spoustu článků, tipů, rad a novinek o této oblasti medicíny a nebo se můžete obrátit na Radanu Zemánkovou, která je odbornou poradkyní v této oblasti. Můžete jí kontaktovat na telefonním čísle 725 870 015 nebo e-mailu r.zemankova@budtezdravi.cz .

Těšíme se na Vás!

Co je nového ve světě homeopatie

31. 10. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

31. 10. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

31. 10. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik