23. 10. 2023

Podzimní setkání s homeopatií

Pokud máte zájem o homeopatii a chcete se dozvědět, jak zvládnout podzimní nachlazení, rýmu a kašel přírodní cestou, máme pro vás skvělou příležitost. Srdečně vás zveme na naší besedu Podzimní setkání s homeopatií, která se bude konat 24. října 2023 od 18 hodin v Městské knihovně v Chlumci nad Cidlinou.

Pokud máte zájem o homeopatii a chcete se dozvědět, jak zvládnout podzimní nachlazení, rýmu a kašel přírodní cestou, máme pro vás skvělou příležitost. Srdečně vás zveme na naší besedu Podzimní setkání s  homeopatií, která se bude konat 24. října 2023 od 18 hodin v Městské knihovně v Chlumci nad Cidlinou. Na této besedě se dozvíte:

  • Co je homeopatie a jak funguje
  • Jaké jsou výhody homeopatie oproti běžným lékům
  • Jak si vybrat správný homeopatický produkt podle vašich příznaků
  • Jak používat homeopatické produkty bezpečně a efektivně
  • Jaké jsou nejčastější homeopatické produkty na podzimní nachlazení, rýmu a kašel
  • Jak posilovat imunitu pomocí homeopatie

Na besedě vám bude přednášet PharmDr. Ludmila Matuchová, která je odbornicí na homeopatii a má dlouholeté zkušenosti s léčením různých onemocnění pomocí této alternativní medicíny. PharmDr. Matuchová vám ráda odpoví na vaše dotazy a poradí vám, jak si zlepšit své zdraví a pohodu pomocí homeopatie.

Beseda je zdarma a není nutná předchozí registrace. Stačí se dostavit včas do Městské knihovny v Chlumci nad Cidlinou a užít si zajímavou a poučnou besedu. Těšíme se na vás!

Pokud chcete zjistit více informací o homeopatii, můžete navštívit náš web budtezdravi.cz, kde najdete spoustu článků, tipů, rad a novinek o této oblasti medicíny a nebo se můžete obrátit na Mgr. Michaelu Fojtíčkovou, která je odbornou poradkyní v této oblasti. Můžete jí kontaktovat na telefonním čísle 601 187 662 nebo e-mailu misa.fojtickova@budtezdravi.cz.

Co je nového ve světě homeopatie

23. 10. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

23. 10. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

23. 10. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik