30. 10. 2023

Neduhy podzimu z pohledu homeopatie a psychoterapie

Milí přátelé, chcete se dozvědět, jak si udržet zdraví a pohodu v podzimním období? Chcete se naučit, jak používat homeopatii pro prevenci i léčbu respiračních onemocnění? Chcete se dozvědět, jak strach a stres ovlivňují vaši imunitu a jak jim čelit? Pak neváhejte a přijďte na naši přednášku Homeopatie průvodce na cestě životem!

Milí přátelé,

chcete se dozvědět, jak si udržet zdraví a pohodu v podzimním období? Chcete se naučit, jak používat homeopatii pro prevenci i léčbu respiračních onemocnění? Chcete se dozvědět, jak strach a stres ovlivňují vaši imunitu a jak jim čelit? Pak neváhejte a přijďte na naši přednášku Homeopatie průvodce na cestě životem!

Na této přednášce se dozvíte:

  • Co je homeopatie a jak funguje
  • Jaké jsou výhody homeopatické léčby oproti klasické medicíně
  • Jak si vybrat správný homeopatický lék podle typu respiračního onemocnění a dalších příznaků
  • Jak posílit svou imunitu pomocí homeopatických produktů, které můžete najít v lékárně
  • Jak se vyhnout nežádoucím účinkům a kontraindikacím homeopatických léků
  • Jak psychoterapie může pomoci překonat strach a stres, které oslabují imunitu

Přednášet bude Mgr. Miroslava Šašková, která je zkušenou psychoterapeutkou, homeopatkou a andragogogkou. Paní Šašková vám ráda zodpoví vaše dotazy a poradí vám, jak používat homeopatii pro sebe i pro své blízké.

Přednáška bude probíhat v úterý 31. října 2023 od 17:00 do 18:30 v Městské knihovně Jablonné v Podještědí, nám. Míru 23, ve 2. patře, vstup zadním vchodem z parkoviště za městským úřadem. Vstupné je 50 Kč.

Pokud máte zájem o tuto přednášku, prosím přihlaste se co nejdříve.

Pokud chcete zjistit více informací o homeopatii, můžete navštívit náš web budtezdravi.cz, kde najdete spoustu článků, tipů, rad a novinek o této oblasti medicíny a nebo se můžete obrátit na Mgr. Michaelu Fojtíčkovou, která je odbornou poradkyní v této oblasti. Můžete jí kontaktovat na telefonním čísle 601 187 662 nebo e-mailu misa.fojtickova@budtezdravi.cz.

Co je nového ve světě homeopatie

30. 10. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

30. 10. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

30. 10. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik