Kalium phosphoricum AKH

Kalium phosphoricum AKH

 

„Není každý den posvícení,“ říkala moje maminka. Všichni máme horší dny a dny lepší. Co ale dělat, když vás čekají státnice a vy do hlavy už týden nemůžete nasoukat vůbec nic? Čas běží, stres narůstá a mozek „prokluzuje“, je úplně přetížený. 

Naposledy takhle plakala slečna Eva. Znáte ji z příběhu Camphora AKH, kdy pomohla sobě i sestře Martě. Tentokrát si nebyla jistá, jestli má homeopatie „něco i na tohle“, byla už ale úplně zoufalá. Doplňky stravy, které jí poradili starší kolegové, nefungovaly. 

Učila se už několik týdnů a teď měla pocit, že už se jí nové informace v hlavě neukládají. Nepamatovala si, co před chvílí četla, včerejší látku vůbec nepoznávala. Seděla nad skripty a zívala, bolela ji hlava a cítila se strašně unavená. Uzobávala studentskou směs a prokládala to sušenkami a houskou se salámem, protože měla pocit, že po jídle to bude lepší. Nebylo, jen si navíc vyčítala, že přibere. V noci nemohla strachem ze státnic spát, ale když vstala, že se bude učit, nešlo to.

Krásně popsala stav potíží typu Kalium phosphoricum AKH. Říká se tomu intelektuální únava a kromě „přeučení“ nastává i po horečnatých vyčerpávajících nemocněních nebo emocionálním šoku.

Eva užívala první tři dny pětkrát denně tabletu Kalium phosphoricum AKH. Pak volala, že lépe spí, nebolí ji hlava a zdá se, že mozek „naskočil“. Snížili jsme tedy dávkování na třikrát denně a drželi palce, aby zkouška dobře dopadla.

Nejdřív přišla sms zpráva, pak i papírové oznámení: MUDr. Eva oznamuje, že bude promována dne…

A to je jedna z nejlepších odměn, kterou může homeopat dostat!

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik