Kalium phosphoricum AKH

Kalium phosphoricum AKH

 

„Není každý den posvícení,“ říkala moje maminka. Všichni máme horší dny a dny lepší. Co ale dělat, když vás čekají státnice a vy do hlavy už týden nemůžete nasoukat vůbec nic? Čas běží, stres narůstá a mozek „prokluzuje“, je úplně přetížený. 

Naposledy takhle plakala slečna Eva. Znáte ji z příběhu Camphora AKH, kdy pomohla sobě i sestře Martě. Tentokrát si nebyla jistá, jestli má homeopatie „něco i na tohle“, byla už ale úplně zoufalá. Doplňky stravy, které jí poradili starší kolegové, nefungovaly. 

Učila se už několik týdnů a teď měla pocit, že už se jí nové informace v hlavě neukládají. Nepamatovala si, co před chvílí četla, včerejší látku vůbec nepoznávala. Seděla nad skripty a zívala, bolela ji hlava a cítila se strašně unavená. Uzobávala studentskou směs a prokládala to sušenkami a houskou se salámem, protože měla pocit, že po jídle to bude lepší. Nebylo, jen si navíc vyčítala, že přibere. V noci nemohla strachem ze státnic spát, ale když vstala, že se bude učit, nešlo to.

Krásně popsala stav potíží typu Kalium phosphoricum AKH. Říká se tomu intelektuální únava a kromě „přeučení“ nastává i po horečnatých vyčerpávajících nemocněních nebo emocionálním šoku.

Eva užívala první tři dny pětkrát denně tabletu Kalium phosphoricum AKH. Pak volala, že lépe spí, nebolí ji hlava a zdá se, že mozek „naskočil“. Snížili jsme tedy dávkování na třikrát denně a drželi palce, aby zkouška dobře dopadla.

Nejdřív přišla sms zpráva, pak i papírové oznámení: MUDr. Eva oznamuje, že bude promována dne…

A to je jedna z nejlepších odměn, kterou může homeopat dostat!

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

18. 05. 2023

Vliv strachu na lidské zdraví

Přijďte a objevte perly moudrosti na přednášce "Vliv strachu na lidské zdraví a homeopatické řešení"! ✨ Tato inspirativní přednáška vám otevře dveře do světa, ve kterém se setkávají strach a zdraví. Budete mít jedinečnou příležitost odkrýt tajemství homeopatie a jak může pomoci překonat strach a podpořit vaše zdraví.

Více informací ...

Vliv strachu na lidské zdraví

17. 05. 2023

Domácí homeopatická lékárnička

Připojte se k fascinující přednášce o domácí homeopatické lékárničce a získejte cenné informace o tom, jak se vypořádat s nachlazením, alergiemi a dalšími onemocněními pomocí homeopatik!

Více informací ...

Domácí homeopatická lékárnička

16. 05. 2023

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023

Prozradíme vám, co jsme se dozvěděli na největším homeopatickém kongresu roku 2023: Inspirační ohlédnutí za Homeopatickou léčbou strachu v Ostravském hotelu Imperial" #českáhomeopatie #AKH #ohlédnutí #léčbastrachu

Více informací ...

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023
MUDr. Alexandr Fesik