Kalium carbonicum AKH

Kalium carbonicum AKH

 

Nenechte se mýlit, že je homeopatie jen pro děti a těhotné ženy. Zrovna Kalium carbonicum AKH je nádherné homeopatikum, ze kterého mohou mít prospěch i starší a staří lidé.

„Koho bolí záda, kyčle a kolena, měl by mít Kalium carbonicum AKH po ruce.“ To se dozvěděla paní Marie (73) z rozhlasového vysílání o homeopatii, které na podzim vyslechla. Honem si ho chtěla poznamenat, natáhla se pro tužku a vyjekla bolestí. Jako by jí někdo zarazil do beder velký hřebík. A bolest se šířila přes kyčel až ke koleni.

Ne, že by to neznala. Byl to přesně ten důvod, proč si homeopatikum chtěla poznamenat. Bolesti zad a velkých kloubů ji trápily už pěkně dlouho. Dokud se přes den pomalu pohybovala po bytě, ještě to šlo, ale v noci neskutečně trpěla. Noc co noc byla ve tři hodiny vzhůru a nevěděla, jak si lehnout. S nástupem chladného počasí to bylo ještě horší. Vadil jí sebemenší průvan, v chladu měla pocit úplného ochromení. 

Bolesti byly ostré, bodavé a řezavé, klouby byly oteklé, ale ne červené. Paní Marie navíc každou zimu trpěla na vleklé bronchitidy, a v rádiu slyšela, že Kalium carbonicum používali na kašel už staří homeopaté. Suchý, tvrdý kašel ji budil ve tři ráno, když už ji nevzbudily bolavé klouby. Musela se posadit na posteli, protože vleže měla pocit, že to neudýchá.

Objednala si Kalium carbonicum AKH a začala ho užívat v doporučené dávce třikrát denně dvě tablety. Za týden si uvědomila, že lépe spí, za další týden si musela přes veškerou skepsi přiznat, že jsou klouby pohyblivější. S nadějí si pořídila další balení homeopatika a nelitovala. Na jaře nadšeně sdělovala kamarádkám u kávy, že tahle zima byla díky Kalium carbonicum AKH mnohem lepší, než jakákoliv jiná za posledních deset let.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik