Kalium carbonicum AKH

Kalium carbonicum AKH

 

Nenechte se mýlit, že je homeopatie jen pro děti a těhotné ženy. Zrovna Kalium carbonicum AKH je nádherné homeopatikum, ze kterého mohou mít prospěch i starší a staří lidé.

„Koho bolí záda, kyčle a kolena, měl by mít Kalium carbonicum AKH po ruce.“ To se dozvěděla paní Marie (73) z rozhlasového vysílání o homeopatii, které na podzim vyslechla. Honem si ho chtěla poznamenat, natáhla se pro tužku a vyjekla bolestí. Jako by jí někdo zarazil do beder velký hřebík. A bolest se šířila přes kyčel až ke koleni.

Ne, že by to neznala. Byl to přesně ten důvod, proč si homeopatikum chtěla poznamenat. Bolesti zad a velkých kloubů ji trápily už pěkně dlouho. Dokud se přes den pomalu pohybovala po bytě, ještě to šlo, ale v noci neskutečně trpěla. Noc co noc byla ve tři hodiny vzhůru a nevěděla, jak si lehnout. S nástupem chladného počasí to bylo ještě horší. Vadil jí sebemenší průvan, v chladu měla pocit úplného ochromení. 

Bolesti byly ostré, bodavé a řezavé, klouby byly oteklé, ale ne červené. Paní Marie navíc každou zimu trpěla na vleklé bronchitidy, a v rádiu slyšela, že Kalium carbonicum používali na kašel už staří homeopaté. Suchý, tvrdý kašel ji budil ve tři ráno, když už ji nevzbudily bolavé klouby. Musela se posadit na posteli, protože vleže měla pocit, že to neudýchá.

Objednala si Kalium carbonicum AKH a začala ho užívat v doporučené dávce třikrát denně dvě tablety. Za týden si uvědomila, že lépe spí, za další týden si musela přes veškerou skepsi přiznat, že jsou klouby pohyblivější. S nadějí si pořídila další balení homeopatika a nelitovala. Na jaře nadšeně sdělovala kamarádkám u kávy, že tahle zima byla díky Kalium carbonicum AKH mnohem lepší, než jakákoliv jiná za posledních deset let.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

18. 05. 2023

Vliv strachu na lidské zdraví

Přijďte a objevte perly moudrosti na přednášce "Vliv strachu na lidské zdraví a homeopatické řešení"! ✨ Tato inspirativní přednáška vám otevře dveře do světa, ve kterém se setkávají strach a zdraví. Budete mít jedinečnou příležitost odkrýt tajemství homeopatie a jak může pomoci překonat strach a podpořit vaše zdraví.

Více informací ...

Vliv strachu na lidské zdraví

17. 05. 2023

Domácí homeopatická lékárnička

Připojte se k fascinující přednášce o domácí homeopatické lékárničce a získejte cenné informace o tom, jak se vypořádat s nachlazením, alergiemi a dalšími onemocněními pomocí homeopatik!

Více informací ...

Domácí homeopatická lékárnička

16. 05. 2023

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023

Prozradíme vám, co jsme se dozvěděli na největším homeopatickém kongresu roku 2023: Inspirační ohlédnutí za Homeopatickou léčbou strachu v Ostravském hotelu Imperial" #českáhomeopatie #AKH #ohlédnutí #léčbastrachu

Více informací ...

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023
MUDr. Alexandr Fesik