04. 06. 2021

Homeopatikum týdne: Natrium muriaticum AKH

je jedno z typických "letních" homeopatik.

Staří homeopaté jej používali s velkým úspěchem při celé řadě problémů zhoršujících se v letním žáru nebo také u moře.

  • Zhoršení problémů s nástupem intenzivní sluneční aktivity
  • Migrénám podobné bolesti hlavy, které začínají při východu slunce nebo v dopoledních hodinách. Intenzita bolestí následuje sluneční aktivitu a zmírňuje se při západu slunce.
  • Bolesti hlavy se zvracením a zlepšením v klidu v tmavém studenem pokoji
  • Bolesti hlavy školních děti
  • Suché letní ekzémy
  • Zácpa u hubených osob, neschopnost přibrat.
  • Chronická kopřivka a sluneční kopřivka

Co je nového ve světě homeopatie

04. 06. 2021

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

04. 06. 2021

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

04. 06. 2021

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik