16. 07. 2021

Homeopatikum týdne: Acidum aceticum AKH

Dusné a parné počasí v předbouřkovém období bývá často o to nepříjemnější, že jej doprovází nálety neúprosného hmyzu: komárů, ovádů či nenápadných muchniček.

Právě poslední zmiňované často zanechávají na kůži nepříjemné svědivé pupence, které si děti škrábou do krve nebo mnohdy způsobí i alergickou reakci. Velkou pomocí v takových případech je Acidum acetikum AKH.

  • při pokousání savým hmyzem, např, muchničkami
  • při alergických reakcích kůže a sliznic
  • stav je doprovázen výraznou žízní a zesláblostí
  • při alergiích, kde jiná správně předepsaná homeopatika selhávají
  • alergické stavy doprovázené otokem (např. otok očních víček)

Co je nového ve světě homeopatie

16. 07. 2021

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

16. 07. 2021

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

16. 07. 2021

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik