24. 10. 2023

Homeopatie, průvodce na cestě životem

Milí přátelé, rádi bychom vás pozvali na další přednášku z cyklu Homeopatie, průvodce na cestě životem. Tentokrát se zaměříme na podzimní intermezzo - neduhy podzimu z pohledu homeopatie a psychoterapie. Dozvíte se, jak posilovat imunitu, jak léčit respirační onemocnění a jak ovlivňuje stres a strach naše zdraví.

Milí přátelé,

rádi bychom vás pozvali na další přednášku z cyklu Homeopatie, průvodce na cestě životem. Tentokrát se zaměříme na podzimní intermezzo - neduhy podzimu z pohledu homeopatie a psychoterapie. Dozvíte se, jak posilovat imunitu, jak léčit respirační onemocnění a jak ovlivňuje stres a strach naše zdraví.

Přednášet bude Mgr. Miroslava Šašková, psychoterapeut, homeopat a andragogog. Miroslava má dlouholeté zkušenosti s homeopatií a psychoterapií a ráda se s vámi podělí o své poznatky a rady.

Přednáška se bude konat ve středu 25. října 2023 od 17:30 do 19:00 v Městské knihovně v Praze, pobočce Korunní 2160/68, Praha 10 Vinohrady. Vstup je zdarma.

Pokud máte zájem o tuto zajímavou a užitečnou přednášku, neváhejte a přihlaste se co nejdříve. Těšíme se na vás!

Pokud chcete zjistit více informací o homeopatii, můžete navštívit náš web budtezdravi.cz, kde najdete spoustu článků, tipů, rad a novinek o této oblasti a nebo se můžete obrátit na Veroniku Bernátkovou, která je odbornou poradkyní v této oblasti. Můžete jí kontaktovat na telefonním čísle 724 248 020 nebo e-mailu v.bernatkova@budtezdravi.cz.

Co je nového ve světě homeopatie

24. 10. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

24. 10. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

24. 10. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik