31. 10. 2014

Homeopatie Ano - čtení nejen pro pediatry

O náplni nové brožury „Homeopatie ANO“ říká téměř vše už její podtitul „Pozitivní zkušenosti pediatrů s českou homeopatií“.

Lékařům, lékárníkům, zdravotnímu personálu i pacientům přináší brožura informace o povaze homeopatické léčby a o jejích výhodách a širokém uplatnění při léčbě dětských pacientů.

Editorem brožury je MUDr. Alexander Fesik, který se při jejím sestavování opíral o početný tým lékařů. Díky jeho úsilí brožura představuje praktické zkušenosti více než dvacítky lékařů a to ve formě kazuistik i doporučení, jak pracovat s konkrétními homeopatickými léky.

Brožura je primárně určená pro odborníky, ale čtenáře s homeopatií seznámí jednoduchou a uživatelskou formou. Její praktičnost a názornost oceníte, i pokud jste teprve na začátku své homeopatické cesty a uvažujete o zavedení homeopatie ve vlastní praxi. Léčebné postupy a doporučení budou vaší oporou a v budoucnu je můžete konfrontovat se svými rostoucími zkušenostmi.

Brožura je strukturovaná podle nejčastěji používaných homeopatik v pediatrické praxi. U každého léku naleznou čtenáři krátký výklad o jeho nejčastějších indikacích. Výklad následují případy z praxe oslovených lékařů, případně jejich doporučení, jak s konkrétním homeopatickým lékem pracovat.

Pro rychlé vyhledávání mohou čtenáři využít rejstřík zdravotních problémů, který je odkáže k případu a homeopatickému léku, jehož nasazení vedlo k uzdravení pacienta. Brožura také obsahuje kontaktní údaje lékařů, kteří se podíleli na vzniku brožury - díky tomu je mohou kontaktovat ti, kteří potřebují kvalitní homeopatickou péči.

Jsme přesvědčení o tom, že brožura „Homeopatie ANO - pozitivní zkušenosti pediatrů s českou homeopatií“ pro vás budou inspirací a oporou.

Co je nového ve světě homeopatie

31. 10. 2014

Homeopatická káva s MUDr. Alexandrem Fesikem

Online setkání s homeopatií

Více informací ...

Homeopatická káva s MUDr. Alexandrem Fesikem

31. 10. 2014

X. homeopatické kazuistiky

Homeopatické kazuistiky se každoročně zaměřují na praktické využití homeopatie, tedy na úspěšně řešené případy českých lékařů humánních i veterinárních, lékárníků a dalších odborníků v homeopatii.

Více informací ...

X. homeopatické kazuistiky

31. 10. 2014

X. homeopatický slunovrat - Meteohomeopatie: Modality jako hlavní klíč k určení homeopatického léku

 Vážení přátelé homeopatie, s radostí si Vás dovolujeme pozvat na již tradiční homeopatické setkání, které se letos uskuteční v Rožnově pod Radhoštěm. Tentokrát se tedy setkáme v půvabném prostředí Valašska, kde se budeme moci potěšit krásou zdejší přírody na přelomu jara a léta.

Více informací ...

X. homeopatický slunovrat - Meteohomeopatie: Modality jako hlavní klíč k určení homeopatického léku
MUDr. Alexandr Fesik