14. 01. 2015

Homeopatie a očista organismu

Vánoční svátky jsou časem cukroví, chlebíčků i přípitkům na zdraví a šťastná shledání.

Není divu, že se po jejich skončení cítíme nafouklí, ztěžklí a příliš unavení na energické vykročení do nového roku. Pokud hledáte způsob, jak šetrně zahnat zažívací potíže nebo jak nastartovat očistu, pomůže vám homeopatie.

Hlavním lékem „pročištění“ organismu je Sulfur AKH. Pomáhá při vnitřní intoxikaci a zdravotních problémech, které s ní souvisejí - mírní průběh akné a zlepšuje vzhled mastné a nezdravé kůže. Pomůže při ekzémech a svědění, při nadměrném pocení, uleví od zápachu nohou. Sulfur AKH je homeopatickým katalyzátorem, který dokáže nastartovat jiné druhy léčby, pokud nepřinášejí očekávané výsledky.

Citlivým osobám často trpícím reakcemi na snědené jídlo, zejména nepříjemnou kopřivkou a svěděním, pomáhá homeopatický lék Arsenicum album AKH.

Natrium phosphoricum je jedním z hlavních homeopatických léků proti zažívacím obtížím - uleví od pálení žáhy, od průjmů nebo při stavech po přejídání. Tento lék se také osvědčil při léčbě koliky a kyselých průjmů u dětí a kojenců.

Solidago virgaurea AKH pomáhá při potížích s játry, žlučníkem a ledvinami. Užívání léku zlepšuje výsledky jaterních testů a snižuje hladinu cholesterolu v krvi, je také prevencí růstu některých druhů ledvinových a žlučníkových kamenů.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

14. 01. 2015

Vliv strachu na lidské zdraví

Přijďte a objevte perly moudrosti na přednášce "Vliv strachu na lidské zdraví a homeopatické řešení"! ✨ Tato inspirativní přednáška vám otevře dveře do světa, ve kterém se setkávají strach a zdraví. Budete mít jedinečnou příležitost odkrýt tajemství homeopatie a jak může pomoci překonat strach a podpořit vaše zdraví.

Více informací ...

Vliv strachu na lidské zdraví

14. 01. 2015

Domácí homeopatická lékárnička

Připojte se k fascinující přednášce o domácí homeopatické lékárničce a získejte cenné informace o tom, jak se vypořádat s nachlazením, alergiemi a dalšími onemocněními pomocí homeopatik!

Více informací ...

Domácí homeopatická lékárnička

14. 01. 2015

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023

Prozradíme vám, co jsme se dozvěděli na největším homeopatickém kongresu roku 2023: Inspirační ohlédnutí za Homeopatickou léčbou strachu v Ostravském hotelu Imperial" #českáhomeopatie #AKH #ohlédnutí #léčbastrachu

Více informací ...

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023
MUDr. Alexandr Fesik