14. 01. 2015

Homeopatie a očista organismu

Vánoční svátky jsou časem cukroví, chlebíčků i přípitkům na zdraví a šťastná shledání.

Není divu, že se po jejich skončení cítíme nafouklí, ztěžklí a příliš unavení na energické vykročení do nového roku. Pokud hledáte způsob, jak šetrně zahnat zažívací potíže nebo jak nastartovat očistu, pomůže vám homeopatie.

Hlavním lékem „pročištění“ organismu je Sulfur AKH. Pomáhá při vnitřní intoxikaci a zdravotních problémech, které s ní souvisejí - mírní průběh akné a zlepšuje vzhled mastné a nezdravé kůže. Pomůže při ekzémech a svědění, při nadměrném pocení, uleví od zápachu nohou. Sulfur AKH je homeopatickým katalyzátorem, který dokáže nastartovat jiné druhy léčby, pokud nepřinášejí očekávané výsledky.

Citlivým osobám často trpícím reakcemi na snědené jídlo, zejména nepříjemnou kopřivkou a svěděním, pomáhá homeopatický lék Arsenicum album AKH.

Natrium phosphoricum je jedním z hlavních homeopatických léků proti zažívacím obtížím - uleví od pálení žáhy, od průjmů nebo při stavech po přejídání. Tento lék se také osvědčil při léčbě koliky a kyselých průjmů u dětí a kojenců.

Solidago virgaurea AKH pomáhá při potížích s játry, žlučníkem a ledvinami. Užívání léku zlepšuje výsledky jaterních testů a snižuje hladinu cholesterolu v krvi, je také prevencí růstu některých druhů ledvinových a žlučníkových kamenů.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

14. 01. 2015

???? Pozvánka na událost: Cesta k harmonii ????

Připojte se k nám na jedinečnou cestu k harmonii, kde společně objevíme, jak nalézt rovnováhu a klid v každodenním životě. Tato speciální akce se koná v příjemném prostředí městského domu kultury a je otevřena každému, kdo se chce dozvědět více o osobním růstu, mindfulness a technikách pro dosažení vnitřní pokoje.

Více informací ...

???? Pozvánka na událost: Cesta k harmonii ????

14. 01. 2015

???? Pozvánka na akci: Žena a Jaro ????

Tato událost je skvělou příležitostí setkat se, učit se a oslavit krásu života. Nezáleží na tom, zda jste dlouholetým zastáncem homeopatie nebo jste jen zvědaví a chcete se dozvědět více, všichni jste srdečně vítáni!

Více informací ...

 ???? Pozvánka na akci: Žena a Jaro ????

14. 01. 2015

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

MUDr. Alexandr Fesik