14. 01. 2015

Homeopatie a očista organismu

Vánoční svátky jsou časem cukroví, chlebíčků i přípitkům na zdraví a šťastná shledání.

Není divu, že se po jejich skončení cítíme nafouklí, ztěžklí a příliš unavení na energické vykročení do nového roku. Pokud hledáte způsob, jak šetrně zahnat zažívací potíže nebo jak nastartovat očistu, pomůže vám homeopatie.

Hlavním lékem „pročištění“ organismu je Sulfur AKH. Pomáhá při vnitřní intoxikaci a zdravotních problémech, které s ní souvisejí - mírní průběh akné a zlepšuje vzhled mastné a nezdravé kůže. Pomůže při ekzémech a svědění, při nadměrném pocení, uleví od zápachu nohou. Sulfur AKH je homeopatickým katalyzátorem, který dokáže nastartovat jiné druhy léčby, pokud nepřinášejí očekávané výsledky.

Citlivým osobám často trpícím reakcemi na snědené jídlo, zejména nepříjemnou kopřivkou a svěděním, pomáhá homeopatický lék Arsenicum album AKH.

Natrium phosphoricum je jedním z hlavních homeopatických léků proti zažívacím obtížím - uleví od pálení žáhy, od průjmů nebo při stavech po přejídání. Tento lék se také osvědčil při léčbě koliky a kyselých průjmů u dětí a kojenců.

Solidago virgaurea AKH pomáhá při potížích s játry, žlučníkem a ledvinami. Užívání léku zlepšuje výsledky jaterních testů a snižuje hladinu cholesterolu v krvi, je také prevencí růstu některých druhů ledvinových a žlučníkových kamenů.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

14. 01. 2015

Homeopatická káva s MUDr. Alexandrem Fesikem

Online setkání s homeopatií

Více informací ...

Homeopatická káva s MUDr. Alexandrem Fesikem

14. 01. 2015

X. homeopatické kazuistiky

Homeopatické kazuistiky se každoročně zaměřují na praktické využití homeopatie, tedy na úspěšně řešené případy českých lékařů humánních i veterinárních, lékárníků a dalších odborníků v homeopatii.

Více informací ...

X. homeopatické kazuistiky

14. 01. 2015

X. homeopatický slunovrat - Meteohomeopatie: Modality jako hlavní klíč k určení homeopatického léku

 Vážení přátelé homeopatie, s radostí si Vás dovolujeme pozvat na již tradiční homeopatické setkání, které se letos uskuteční v Rožnově pod Radhoštěm. Tentokrát se tedy setkáme v půvabném prostředí Valašska, kde se budeme moci potěšit krásou zdejší přírody na přelomu jara a léta.

Více informací ...

X. homeopatický slunovrat - Meteohomeopatie: Modality jako hlavní klíč k určení homeopatického léku
MUDr. Alexandr Fesik