30. 10. 2023

Homeopatické tipy a rady pro podzimní a zimní období

Přednáška je určena pro všechny, kteří se zajímají o homeopatii nebo chtějí rozšířit své znalosti a zkušenosti v této oblasti. Přednáška je také vhodná pro začínající i pokročilé studenty homeopatie. Homeopatie je alternativní léčebná metoda, která používá přírodní látky, které stimulují samoléčebné schopnosti organismu a pomáhají mu překonat různé zdravotní problémy. Homeopatie je zvláště vhodná pro podzimní a zimní období, kdy se snižuje imunita, zvyšuje se výskyt infekcí, alergií, astmatu, depresí nebo únavy.

Přednáška je určena pro všechny, kteří se zajímají o homeopatii nebo chtějí rozšířit své znalosti a zkušenosti v této oblasti. Přednáška je také vhodná pro začínající i pokročilé studenty homeopatie.

Homeopatie je alternativní léčebná metoda, která používá přírodní látky, které stimulují samoléčebné schopnosti organismu a pomáhají mu překonat různé zdravotní problémy. Homeopatie je zvláště vhodná pro podzimní a zimní období, kdy se snižuje imunita, zvyšuje se výskyt infekcí, alergií, astmatu, depresí nebo únavy.

Na přednášce se dozvíte, jaké jsou nejčastější homeopatické léky pro podzimní a zimní období a jak je použít pro prevenci i léčbu běžných i vážnějších onemocnění. Také se dozvíte, jak si vybrat správný homeopatický lék podle typu konstituce. 

Přednášet bude Mgr. Věra Nápravníková, zkušená homeopatka a lektorka. Mgr. Nápravníková vám ráda odpoví na vaše otázky a poradí vám s vašimi problémy. 

Přednáška se koná v úterý 31. října 2023 od 17 hodin v obecním úřadu v městečku Trnávka, adresa Trnávka 5. Vstupné je dobrovolné. Pokud máte zájem o tuto přednášku, neváhejte a přijďte. 

Pokud chcete zjistit více informací o homeopatii, můžete navštívit náš web budtezdravi.cz, kde najdete spoustu článků, tipů, rad a novinek o této oblasti medicíny a nebo se můžete obrátit na Radanu Zemánkovou, která je odbornou poradkyní v této oblasti. Můžete jí kontaktovat na telefonním čísle 725 870 015 nebo e-mailu r.zemankova@budtezdravi.cz .

Co je nového ve světě homeopatie

30. 10. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

30. 10. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

30. 10. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik