Eupatorium AKH

Eupatorium AKH

 

Zima, mráz a prochladnutí se rýmuje s chřipkou. A zrovna tak se s ní rýmuje homeopatikum Eupatorium AKH.

Posuďte, jestli z něj můžete mít užitek i Vy, tak jako Eva:

Eva je studentka medicíny v posledním ročníku. Je otevřená hlava: nejenže využila programu Erasmus a dostala se na stáž do Indonésie, ale zajímá se i o jiné metody, než je ta, kterou se učí na univerzitě.

Do homeopatické poradny chodí s následky malárie, ke které přišla právě na stáži. A do toho chytla chřipku. 

Tedy, sama nevěděla, jestli je to další záchvat malárie, nebo typická česká chřipka… 

Bolel ji „celý člověk“. Záda, klouby, dlouhé kosti, žebra. Taky hlava a oči, bolel ji každý pohyb. 

Otřásala jí zimnice. Pak přišla horečka, po ní se strašně zpotila. Do toho jí bylo nevolno – kolem poledne to bylo nejhorší a zvracela hořké šťávy. Přitom skoro nejedla, nešlo to, zato žízeň měla ukrutnou. Moc jí chutnala studená voda, pila až hltavě, ale pak ji rozklepal další záchvat zimnice. S termoforem proto chodila i na záchod, nejen do postele.

Vzpomněla si, že jí přesně takhle bylo při prvním záchvatu malárie. Řekla: „Nikdy bych nevěřila, že mi v tropech může být tak strašná zima.“ A stejně jí bylo loni při koronavirové viróze. Tehdy měla ještě suchý bolestivý kašel, nevěděla prý, jestli jí při kašli bolestí uletí hlava nebo prasknou žebra. 

Ať to je malárie, viróza nebo chřipka, symptomy jednoznačně ukazují na homeopatikum Eupatorium.

Eva začala užívat Eupatorium AKH, ze začátku každou hodinu jednu tabletu. Rozpustila v ústech druhou tabletu a usnula hlubokým osvěžujícím spánkem. Po něm se cítila mnohem lépe, bolesti byly třetinové a horečka klesla. Pokračovala v užívání pětkrát denně tabletu a za tři dny byla nemoc pryč.

Nebojte se stavů podobného chřipce, když budete mít Eupatorium AKH ve své lékárničce a nasadíte ho hned, budete brzy fit.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik