Eupatorium AKH

Eupatorium AKH

 

Co na horečku při chřipce, když vás všechno, ale úplně všechno bolí? Eupatorium AKH. 

Marta měla zas jednu ze svých chřipek. Začalo to zimnicí, bolestí zad, kloubů a hlavy. Za pár hodin už ji bolely i oči a kosti. Horečka stoupala a v poledne už Marta měla 39 °C, neztišitelnou žízeň a zvracela hořké šťávy.

Takhle se trápila tři dny. Úlevu jí přinášelo jen vypocení, a to jen na chvíli. Až pak konečně dala na radu své sestry a zavolala homeopatovi. Doporučil jí užívat každou hodinu homeopatikum Eupatorium AKH, při zlepšení měla intervaly prodlužovat a zavolat 24 hodin od nasazení homeopatika.

Její sestra Eva (viz předešlý článek) měla naštěstí homeopatikum Eupatorium AKH doma a přinesla jí ho spolu s čerstvou zásobou citronů. Honem ho Martě nasypala do úst a odnesla do pračky propocené povlečení a pyžamo. Pak ještě umyla nádobí a vynesla koš. Když sestře nesla džbán s citronádou, Marta ji chytila za ruku: „Evi, kdybych věděla, že se mi takhle rychle uleví, vzala bych si Eupatorium AKH už dávno! Je to vůbec možný? Za tu chvilku už mě tolik nebolí v zádech a hlava taky polevuje. Děkuju mockrát, ale teď běž, chce se mi spát.“

Zlepšení po homeopatiku Eupatorium AKH pokračovalo a Marta mohla brzy prodloužit intervaly v podání tablet z jedné hodiny na tři, další den homeopatikum brala už jen třikrát denně a pak jednou denně. Byla zdravá a v pondělí v kanceláři vyprávěla kolegyním o zázraku jménem Eupatorium AKH.

P.S. Vypadá vaše horečka jinak? Tak se podívejte na články Bella-donna AKH, Apis mellifica AKHFerrum phosphoricum AKH nebo Aconitum AKH. Pro všechny se homeopatická pomoc najde.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik