Eucalyptus AKH

Eucalyptus AKH

 

„To snad není možný, jak ta tvoje rýma smrdí!“

Maminka se naklonila nad sedmiletým Pavlíkem a znechuceně nakrčila nos. Takové krásné dítě a dokáže „vyrobit“ takhle odporně páchnoucí rýmu. A nejen to, bylo mu hodně cítit i z pusinky. A co teprve, když se chytil za bříško a běžel na záchod. Zápach průjmu, který ho prohnal, by zahnal i Alibabu a čtyřicet loupežníků.

Tahle viróza tedy stála za to. Pavlíka bolela hlava, bříško, lomcovala s ním teplota, měl až 39 °C. 

Přitom byl bledý, skoro zelený, převaloval se v posteli a naříkal, že ho bolí zádíčka, nožičky, kyčle. Mnul si oči, které ho prý pálily a dřely.

Takže to nebylo ani na podání homeopatika Bella-donna, ani Aconitum… Co dát? 

Maminka volala své homeopatce o radu. „Je to všechno hodně cítit, říkáte? A je celý rozbolavělý? Včera z nosu ještě tekla voda a dnes už je to hnisavé a páchnoucí? A dráždivě kašle, ano? Taky má zvětšené uzliny a mluví nosem, k tomu průjem s bolením bříška. Tak to je jasné, potřebuje EUCALYPTUS AKH.“

Naštěstí měla lékárna Eucalyptus AKH skladem a druhý den už maminka hlásila, že kašel zvlhnul, ustoupily bolesti i horečka a přestal průjem. Postupně Pavlík přestal mluvit „nosem“, protože se etmoidální a čelní dutiny vyčistily a odešel zánět. Do týdne byl Pavlík zase zdravý!

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

18. 05. 2023

Vliv strachu na lidské zdraví

Přijďte a objevte perly moudrosti na přednášce "Vliv strachu na lidské zdraví a homeopatické řešení"! ✨ Tato inspirativní přednáška vám otevře dveře do světa, ve kterém se setkávají strach a zdraví. Budete mít jedinečnou příležitost odkrýt tajemství homeopatie a jak může pomoci překonat strach a podpořit vaše zdraví.

Více informací ...

Vliv strachu na lidské zdraví

17. 05. 2023

Domácí homeopatická lékárnička

Připojte se k fascinující přednášce o domácí homeopatické lékárničce a získejte cenné informace o tom, jak se vypořádat s nachlazením, alergiemi a dalšími onemocněními pomocí homeopatik!

Více informací ...

Domácí homeopatická lékárnička

16. 05. 2023

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023

Prozradíme vám, co jsme se dozvěděli na největším homeopatickém kongresu roku 2023: Inspirační ohlédnutí za Homeopatickou léčbou strachu v Ostravském hotelu Imperial" #českáhomeopatie #AKH #ohlédnutí #léčbastrachu

Více informací ...

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023
MUDr. Alexandr Fesik