Camphora AKH

Camphora AKH

 

Co na chřipku? Při bolestech svalů a pocitu rozlámanosti užijete Arnicu (viz článek). U někoho jiného ale může mít jiný průběh, a to byl případ paní Jiřinky.

U ní chřipka začala zimnicí a kýcháním s ucpaným nosem. Začala ji také bolet hlava a rychle se přidal suchý kašel, při kterém ji tlačilo na prsou. Měla strach ze zápalu plic. Loni při koronavirové infekci ho prodělala, tehdy začal úplně stejně. Musela být hospitalizovaná a dlouho se z něj vzpamatovávala.

Pro Jiřinku bylo tím pravým homeopatikem Camphora AKH. Doporučili jsme jí užívat toto homeopatikum každé dvě hodiny.

Za dva dny jí už bylo podstatně lépe. Neměla zimnici, mnohem snadněji a bez bolesti odkašlávala. Za další tři dny zmizela i únava ve svalech a mohli jsme jí blahopřát k uzdravení. Svému uzdravení nemohla uvěřit, loni strávila tři týdny v nemocnici a doma pak ještě další měsíc. Teď byla do týdne zpátky v práci!

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik