Camphora AKH

Camphora AKH

 

Co na chřipku? Při bolestech svalů a pocitu rozlámanosti užijete Arnicu (viz článek). U někoho jiného ale může mít jiný průběh, a to byl případ paní Jiřinky.

U ní chřipka začala zimnicí a kýcháním s ucpaným nosem. Začala ji také bolet hlava a rychle se přidal suchý kašel, při kterém ji tlačilo na prsou. Měla strach ze zápalu plic. Loni při koronavirové infekci ho prodělala, tehdy začal úplně stejně. Musela být hospitalizovaná a dlouho se z něj vzpamatovávala.

Pro Jiřinku bylo tím pravým homeopatikem Camphora AKH. Doporučili jsme jí užívat toto homeopatikum každé dvě hodiny.

Za dva dny jí už bylo podstatně lépe. Neměla zimnici, mnohem snadněji a bez bolesti odkašlávala. Za další tři dny zmizela i únava ve svalech a mohli jsme jí blahopřát k uzdravení. Svému uzdravení nemohla uvěřit, loni strávila tři týdny v nemocnici a doma pak ještě další měsíc. Teď byla do týdne zpátky v práci!

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

18. 05. 2023

Vliv strachu na lidské zdraví

Přijďte a objevte perly moudrosti na přednášce "Vliv strachu na lidské zdraví a homeopatické řešení"! ✨ Tato inspirativní přednáška vám otevře dveře do světa, ve kterém se setkávají strach a zdraví. Budete mít jedinečnou příležitost odkrýt tajemství homeopatie a jak může pomoci překonat strach a podpořit vaše zdraví.

Více informací ...

Vliv strachu na lidské zdraví

17. 05. 2023

Domácí homeopatická lékárnička

Připojte se k fascinující přednášce o domácí homeopatické lékárničce a získejte cenné informace o tom, jak se vypořádat s nachlazením, alergiemi a dalšími onemocněními pomocí homeopatik!

Více informací ...

Domácí homeopatická lékárnička

16. 05. 2023

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023

Prozradíme vám, co jsme se dozvěděli na největším homeopatickém kongresu roku 2023: Inspirační ohlédnutí za Homeopatickou léčbou strachu v Ostravském hotelu Imperial" #českáhomeopatie #AKH #ohlédnutí #léčbastrachu

Více informací ...

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023
MUDr. Alexandr Fesik