Camphora AKH

Camphora AKH

 

Homeopatikum Camphora AKH zažívá renesanci. V dobách Hahnemanna ho znal každý lékárník a ve své lékárničce ho měli i ti nejchudší. Proč? Homeopatikum Camphora zachraňovalo životy. Má ve svém obraze má totiž jak příznaky cholery, tak příznaky těžkého zápalu plic. A to je důvod jeho nedávné obliby – přípravek Camphora AKH pomáhal ve všech fázích koronavirové infekce.

Homeopatikum Camphora AKH ale nemusíme používat až v případech, kdy jde o život. Jako každé homeopatikum pomáhá už na stavy tzv. kompenzované, běžné, kdy je zdraví jen lehce rozkolísáno. Když se nemoc prohlubuje, organismus se dostává do stavu dekompenzace, ale pořád je to jeden a tentýž homeopatický přípravek, který zabírá.

U Petra infekce začala nenápadně. Stejně jako jeho žena Lenka začal kýchat, měl zimnici, z nosu mu tekla vodová rýma a dostal šimravý kašel. Lenka si už v této fázi začala brát homeopatikum Camphora AKH každou hodinu a starala se o Petra, který vsadil na paracetamol a horký čaj. Zatímco ona byla za dva dny v pořádku, Petr trpěl strašnými bolestmi hlavy, potil se studeným potem a nemohl se zahřát. Do toho dostal průjem a brzy byl tak slabý, že měl problém dostat se včas na záchod. Kašel se zhoršoval, horečka stoupala a čtvrtý den souhlasil, že si homeopatikum Camphora AKH vezme taky.

V takhle rozvinutém stavu chvíli trvalo, než tělo sebralo sílu ke zlepšení. Po první dávce homeopatika ale usnul hlubokým klidným spánkem, probudil se sice zmáčený jako myš, ale bez bolesti hlavy. Zimnice ustaly, začal odkašlávat a zastavil se průjem.

Lenka si oddechla. Měla o něj strach a kdyby Camphora AKH nezabrala, byla rozhodnutá Petra odvézt do nemocnice. Petr už byl ale z nejhoršího venku, Camphora AKH mu pomohla a on se dokonale uzdravil.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik