14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Astro festival zdraví Kroměříž je jedinečná příležitost pro všechny, kteří se zajímají o zdraví, wellness, osobní rozvoj a duchovnost. Na festivalu se můžete setkat s lidmi, kteří mají stejné zájmy a hodnoty, a vyměnit si s nimi zkušenosti a názory. Na festivalu se také můžete dozvědět více o různých oblastech zdraví, jako jsou například aromaterapie, bylinkářství, jóga, meditace, numerologie, astrologie, reiki, tarot, kineziologie, reflexologie, masáže, akupunktura, bioenergetika, kvantová medicína a mnoho dalších. Na festivalu se také můžete seznámit s Akademií klasické homeopatie, která vám nabídne informace a poradenství o homeopatii, která je jednou z nejstarších a nejúčinnějších přírodních metod léčení. Homeopatie je založena na principu podobnosti, který říká, že látka, která způsobuje určité příznaky u zdravého člověka, může tyto příznaky vyléčit u nemocného člověka, pokud je podána v malých a zředěných dávkách. Homeopatie také respektuje individualitu a celost člověka a léčí nejen tělo, ale i mysl a duši. Na festivalu si můžete vyslechnout přednášku Ivy Plačkové, která vám poví, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy, jako jsou nachlazení, kašel, horečka, bolesti břicha, alergie, ekzémy, strachy, úzkosti, hyperaktivita, poruchy spánku a další. Přednáška je určena pro rodiče, učitele, vychovatele a všechny, kteří se starají o děti a chtějí jim poskytnout bezpečnou, účinnou a laskavou léčbu. Přednáška je otevřená pro dotazy a diskuzi. Přijďte se podívat na Astro festival zdraví Kroměříž a objevte nové možnosti pro vaše zdraví a štěstí!

 

Těšíme se na Vás!

Tým Akademie klasické homeopatie 

 

Co je nového ve světě homeopatie

14. 11. 2023

Nabídka práce - Vedoucí jakosti a kvalifikovaná osoba pro distribuci léčivých přípravků

Vedoucí jakosti a kvalifikovaná osoba pro distribuci léčivých přípravků

Více informací ...

Nabídka práce - Vedoucí jakosti a kvalifikovaná osoba pro distribuci léčivých přípravků

14. 11. 2023

Zpravodaj ze XIII. homeopatického kongresu

Náš kongres proběhl 12. - 14. dubna 2024 v hotelu Imperiál Ostrava.

Více informací ...

Zpravodaj ze XIII. homeopatického kongresu

14. 11. 2023

???? Pozvánka na událost: Cesta k harmonii ????

Připojte se k nám na jedinečnou cestu k harmonii, kde společně objevíme, jak nalézt rovnováhu a klid v každodenním životě. Tato speciální akce se koná v příjemném prostředí městského domu kultury a je otevřena každému, kdo se chce dozvědět více o osobním růstu, mindfulness a technikách pro dosažení vnitřní pokoje.

Více informací ...

???? Pozvánka na událost: Cesta k harmonii ????
MUDr. Alexandr Fesik