Arnica AKH

Arnica AKH

 

Napadlo nás, že by rodiče, sportovce a mnoho dalších mohlo zajímat homeopatikum Arnica AKH.

Okopané nohy plné modřin a namožené svaly z tréninku měl i malý fotbalista Tomáš, který původně přišel kvůli ekzému (článek Sulfur). Z homeopatické poradny si s sebou odnesl právě homeopatikum Arnica AKH. Na kontrole si liboval, že se modřiny mnohem lépe hojí a také líp spí, nepřevaluje se v posteli, protože ho celé tělo už nebolí.

Jeho maminka za nějaký čas volala, že mají všichni doma chřipku. „Tomáš si nejdřív myslel, že je přetažený, bolelo ho celé tělo a nevěděl, jak si lehnout. Ale to už měl teplotu a začala ho bolet i hlava a za očima. Přidal se suchý kašel. Má vnitřní horkost, ale ruce i nohy úplně studené. Co s tím?“

Věděli jsme, že mají doma homeopatikum Arnica AKH, a protože symptomy přesně odpovídaly, doporučili jsme ho pro Tomáše v častých dávkách, každé dvě hodiny tabletu. Nebylo divu, že byl Tomáš za dva dny v pořádku.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

18. 05. 2023

Vliv strachu na lidské zdraví

Přijďte a objevte perly moudrosti na přednášce "Vliv strachu na lidské zdraví a homeopatické řešení"! ✨ Tato inspirativní přednáška vám otevře dveře do světa, ve kterém se setkávají strach a zdraví. Budete mít jedinečnou příležitost odkrýt tajemství homeopatie a jak může pomoci překonat strach a podpořit vaše zdraví.

Více informací ...

Vliv strachu na lidské zdraví

17. 05. 2023

Domácí homeopatická lékárnička

Připojte se k fascinující přednášce o domácí homeopatické lékárničce a získejte cenné informace o tom, jak se vypořádat s nachlazením, alergiemi a dalšími onemocněními pomocí homeopatik!

Více informací ...

Domácí homeopatická lékárnička

16. 05. 2023

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023

Prozradíme vám, co jsme se dozvěděli na největším homeopatickém kongresu roku 2023: Inspirační ohlédnutí za Homeopatickou léčbou strachu v Ostravském hotelu Imperial" #českáhomeopatie #AKH #ohlédnutí #léčbastrachu

Více informací ...

Kongresový zpravodaj - XII. homeopatický kongres duben 2023
MUDr. Alexandr Fesik