Arnica AKH

Arnica AKH

 

Napadlo nás, že by rodiče, sportovce a mnoho dalších mohlo zajímat homeopatikum Arnica AKH.

Okopané nohy plné modřin a namožené svaly z tréninku měl i malý fotbalista Tomáš, který původně přišel kvůli ekzému (článek Sulfur). Z homeopatické poradny si s sebou odnesl právě homeopatikum Arnica AKH. Na kontrole si liboval, že se modřiny mnohem lépe hojí a také líp spí, nepřevaluje se v posteli, protože ho celé tělo už nebolí.

Jeho maminka za nějaký čas volala, že mají všichni doma chřipku. „Tomáš si nejdřív myslel, že je přetažený, bolelo ho celé tělo a nevěděl, jak si lehnout. Ale to už měl teplotu a začala ho bolet i hlava a za očima. Přidal se suchý kašel. Má vnitřní horkost, ale ruce i nohy úplně studené. Co s tím?“

Věděli jsme, že mají doma homeopatikum Arnica AKH, a protože symptomy přesně odpovídaly, doporučili jsme ho pro Tomáše v častých dávkách, každé dvě hodiny tabletu. Nebylo divu, že byl Tomáš za dva dny v pořádku.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Co je nového ve světě homeopatie

22. 11. 2023

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

15. 11. 2023

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

14. 11. 2023

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik