19. 01. 2022

11. homeopatický kongres - Homeopatie a nemoci zažívacího ústrojí

Vážení přátelé homeopatie, milé dámy a pánové, dovolte, abychom Vás srdečně pozvali na XI. Homeopatický kongres, který se každoročně koná na oslavu výročí narození Samuela Hahnemanna, zakladatele moderní homeopatie.

Letošní téma je HOMEOPATIE A NEMOCI ZAŽÍVACÍHO ÚSTROJÍ a jako každoročně na něm se svými příspěvky vystoupí naši nejlepší homeopaté, lékaři a lékárníci. Problémy s trávením tvoří velkou část denní práce homeopata, ať už v terapii dětí či dospělých. Poznatky získané na kongresu pokaždé patří k nejnovějším informacím, které se v oboru akutní i chronické homeopatie objevují. Byla by škoda o ně přijít a ochudit se o zdroj „živé homeopatie“ přímo z praxe.

 

Setkání je plánováno na 8. – 10. dubna v ostravském hotelu Imperial.

Program začíná v pátek 8. 4. 2022 ve 13 hod. a končí v neděli 10. 4. 2022 ve 13 hod., podrobnosti o pořadu přednášek se dozvíte do konce února na webu studujtehomeopatii.cz.

Kromě odborných přednášek se už všichni těšíme na páteční výlet s překvapením, po Ostravě nás opět provede profesionální průvodce.

V sobotu večer je nachystaný společenský večer s oblíbenou hudbou k tanci a s opulentním bufetem s teplými i studenými předkrmy, hlavními chody a dezerty. Součástí slavnostního večera bude vyhlášení vítězů veřejné ankety Homeopat roku. Více o tomto projektu se dozvíte a zapojit se můžete na adrese: http://www.homeopatroku.cz

Hotelová restaurace pro nás připraví cenově zvýhodněné obědové a večerní menu, ve kterém vždy kromě dvou standardních jídel najdete i vegetariánský pokrm.

Účastníkům kongresu bude poskytnuta sleva na ubytování. Pro všechny jsou zajištěny studené i teplé nealko nápoje a občerstvení formou švédského stolu včetně ovoce.

 

Při registraci obdržíte:

  • sborník všech přednášek v hodnotě 450,- Kč,
  • pět balení homeopatik k vlastnímu vyzkoušení v hodnotě 800,- Kč
  • blok na vlastní zápisky a kuličkové pero,
  • praktický dárek od Akademie klasické homeopatie.


Ceník – konferenční poplatky

páteční účast

900 Kč

dvoudenní účast

1 600 Kč

třídenní účast

2 000 Kč

(původní cena 3 000 Kč)

třídenní účast – studenti do 26 let věku

1 000 Kč

třídenní účast – aktivní studenti právě probíhajících kurzů AKH

1 600 Kč

přednášející

1 000 Kč

doprovod /1 osoba

1 000 Kč*

* Konferenční poplatek pro doprovod zahrnuje stravování během celého dne, nikoliv však účast na odborném programu.

Ceník ubytování
 

Imperial Hotel Ostrava jednolůžkový pokoj, cena za osobu na noc

1 250 Kč

Imperial Hotel Ostrava dvojlůžkový pokoj, cena za dvě osoby na noc

1 600 Kč

 

Přihlásit se můžete už nyní na https://www.studujtehomeopatii.cz/xi-homeopaticky-kongres

Zaškrtněte si už teď ve svém diáři termín 8. – 10. 4., těšíme se na Vás!

 

S úctou

MUDr. Alexandr Fesik

 

 

 

 

 

Organizační tým: Jana Hrinková,

E-mail: jana.hrinkova@budtezdravi.cz

Telefonní kontakt: 776 879 799

Co je nového ve světě homeopatie

19. 01. 2022

Ohlédnutí se na XI. homeopatické kazuistiky

14. - 15. října 2023 proběhli už XI. homeopatické kazuistiky zaměřené na Homeopatickou léčbu zvířat – jaký pán, takový pes

Více informací ...

19. 01. 2022

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

Pokud chcete zjistit více o homeopatii, přijďte na přednášku, kterou pro vás připravila Mgr. Miroslava Šašková. Mgr. Šašková je psychoterapeut, homeopat a andragog, která vám ráda ukáže, jak může homeopatie být vaším průvodcem na cestě životem, v nemoci i v prevenci.

Více informací ...

Homeopatie průvodce na cestě životem (v nemoci i prevenci)

19. 01. 2022

Astro festival Kroměříž

Milí přátelé, srdečně vás zveme na Astro festival zdraví Kroměříž, který se koná v sobotu a neděli 25-26 listopadu 2023, vždy od 9:00 do 17:00. Na festivalu se budete moci seznámit s různými oblastmi zdraví, wellness, osobního rozvoje a duchovnosti. Budete mít možnost vyzkoušet si různé terapie, poradit se s odborníky, nakoupit si zdravé a ekologické produkty, zúčastnit se zajímavých přednášek a workshopů a pobavit se s přáteli. Mezi vystavovateli a přednášejícími bude i Akademie klasické homeopatie, která vám představí principy a výhody homeopatie jako přírodní a holistické metody léčení. V neděli 26 listopadu 2023 od 15:00 bude mít Iva Plačková, učitelka mateřské školy a lektorka, přednášku o tom, jak používat homeopatii v péči o děti a jak jim pomoci s běžnými zdravotními problémy. Vstupné na festival je 50 Kč a zahrnuje vstup do všech přednášek a workshopů. Těšíme se na vás!

Více informací ...

Astro festival Kroměříž
MUDr. Alexandr Fesik