Poradna pro pacienty

Text:

Jméno a příjmení:

E-mail:

Kolik je 5 + 7 ?


Kategorie:

AlergieBolestiDětské nemociImunitaKlouby, svalyKožní potíže, kvalita vlasů a nehtůLéčba zvířatLedviny, močové cestyMužské potíže – prostata, poruchy erekce Nachlazení, rýma, chřipka, horečkyNervový systém a psychikaOči, zrakOperační zákrok - prevence obtíží, hojení ranSluchSrdce, cévyÚrazy a sportVedlejší a nežádoucí účinkyZažívání a hubnutíZdraví seniorůŽenské potíže – menstruace, menopauzaZuby, dásně

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 

Pawel Zalewski
11.11.2012
MUDr. Alexander Fesik ================== Pane doktore, mam 30 let a chronicky zanet prostaty (uz 2 roky). Jsem miel chlamydie tr na pocatku, po ABX lecbe vysledky jsou negativne, Nekdy je ojednale (z pomnozeni) Enterococcus Faecalis (kultivace ejakulatu). Bydlim v Praze, a pochazim z Polska. Můžete navrhnout konzultace nebo mě poslat byliny pro vaření? Boli mnie trosku mocova trubice/prostata, a mam taky syndrom dráždivého tračníku. PCR DNA a Krevni testy na chlamydie tr./ureaplasma spp. = negativni.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat léky Thuja occidentalis AKH a Kalium muriaticum AKH 2 tablety z každého 3 krát denně. Bude také vhodná osobní konzultace.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Přihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o novinkách a akcích ze světa homeopatie.

MUDr. Alexander Fesik

MUDr. Alexander Fesik