Poradna pro pacienty

Text:

Jméno a příjmení:

E-mail:

Kolik je 4 + 9 ?


Kategorie:

AlergieBolestiDětské nemociImunitaKlouby, svalyKožní potíže, kvalita vlasů a nehtůLéčba zvířatLedviny, močové cestyMužské potíže – prostata, poruchy erekce Nachlazení, rýma, chřipka, horečkyNervový systém a psychikaOči, zrakOperační zákrok - prevence obtíží, hojení ranSluchSrdce, cévyÚrazy a sportVedlejší a nežádoucí účinkyZažívání a hubnutíZdraví seniorůŽenské potíže – menstruace, menopauzaZuby, dásně

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 

Markéta
21.12.2013
Dobrý den pane doktore, mohl byste mi poradit homeopatika na záchvaty přejídání (bez zvracení), zajídám tím své pocity - únavy, stresu, stereotypu, frustrace. Není to pořád, ale objeví se to podle stavu náročnosti. Rovněž stavy pár dní před menzes. Děkuji. S pozdravem M.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat Graphites AKH a Lycopodium AKH, dvě tablety 3krát denně a po dvou měsících informujte.

Krystyna
11.7.2013
Dobry den, muzete mi prosim doporucit homeopatika na manifestni tetanii a syndrom karpalniho tunelu? Dekuji mockrat za odpoved.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, nejlepší by byla osobní konzultace. Do té doby užívejte Solidago viragaurea AKH a Graphites AKH, dvě tablety 3krát denně.

Krystyna
11.7.2013
Dobry den, meho 7 leteho syna jiz par let trapi zacpa. Kdysi jsme lecili Lactulosou, nyni mame leky z cinske mediciny. Chtela bych vyzkouset homeopatii. Muzete mi prosim poradit? Predem dekuji za odpoved.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, synovi začněte podávat Graphites AKH a Solidago virgaurea AKH, dvě tablety 2krát denně od každého na dva měsíce. Poté informujte.

Petra
26.6.2013
Dobrý den,začala jsem užívat argentum nitricum AKH.užívám jej 3x denně dvě tablety.můj problém je ten , že po jedné velice nepříjemné příhodě před mnoha lety jsem začala trpět stresovým průjmem.Stává se to při cestě autem, ale i když jsem někde kde není ,nebo nevím kde je WC.Pokud tahle situace nastane začnu být nervozní a na velkou se mi prostě chtít začne. Nyní je přede mnou cesta do ciziny, letedlo bych měla zvládnout, ale pak mě čekají 2 hodiny jízdy autobusem, tam záchod nebude:-( Můj dotaz zní měla bych nějak upravit dávkování homeopatik před tou cestou? Homeopatika jsou moje poslední naděje jak tento problém vyřešit.Nesmírně mě to obtěžuje a omezuje.Tak moc bych se chtěla svého strachu zbavit.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, přidejte ještě Arsenicum album AKH, užívejte dvě tablety 5krát denně od každého.

Veronika Nováková
19.4.2013
Dobrý den, synovi (3 roky) při prdnutí vystříkne na spodní prádlo trošku řidší stolice.Není to nic hrozného ale trápí nás to.Stolice se střídá s tuhou a řidší.Nezvrací, krev ve stolici nemá...Taky by jsme chtěli začít dávat něco na posílení imunity.V září syn nastupuje do školky.Taky nás rýma.Moc děkuji za radu

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, podávejte synovi léky Allium cepa AKH a Natrium phosphoricum AKH, jednu tabletu od každého 3krát denně, po měsíci informujte.

Ladislava Tahovská
2.1.2013
Vážený pane doktore, na základě inzerátu v Regeneraci jsem si koupila Graphites AKH (C999) modrý. Je mi 52 let a mám 20 kg nadváhu (při 158 cm vážím 82 kg). Nedaří se mi hubnout, protože jsme byla mnoho let dost přetížená. Te´d už mám problémy s klouby a únavou takové, že zdraví je na prvním místě. Chci se zeptat, jak přesně mám lék brát, zda zapíjet či další instrukce. Dále mám lék Pollens, který mi v 45 letech pomohl od alergie na jarní pyly, ale loni už se alergie začala vracet. Jak ho mám užívat - kolik kuliček a kdy? Mám střední sílu. Předem děkuji za odpově´d a přeji dobrý rok 2013. Ladislava z Prahy

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, ano, lék Graphites AKH je pro vás správná volba, užívejte ho dvě tablety 3krát denně. Na alergii užívejte lék Apis mellifica AKH, dvě tablety 3krát denně. Po dvou až třech měsících informujte, možná je také osobní konzultace v Praze.

Hana Šilarová
25.11.2012
Dobrý den, potřebovala bych nějaký podpůrný prostředek ke snížení váhy. Vážím 113k kg při výšce 168 cm, věk 60 let. Mám velké potíže s pohybovým aparátem. Prosím o radu. Děkuji.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat léky Graphites AKH a Sulfur AKH, dvě tablety každého 3krát denně po dobu dvou měsíců.

Alžběta Vavrysová
14.11.2012
Dobrý den, je 24 let a již jsem se homeopatiky léčila, po konzultaci s Váma, kdy jste mi doporučil homeopatikum Thuja Occidentalis a Kalium Muriaticum při problémech s kvasinkama, zabralo mi to velmi dobře a od té doby tyto problémy nemám. Nyní mě však již asi měsíc trápí bolest břicha pouze při chůzi v levé dolní části, přičemž gynekolog mi řekl, že je vše v pořádku a po prohmatání břicha říkal, že jde nejspíš o nafouklé střevo. Domnívám se, že mi asi neodcházejí větry, občas ano a bolest nemám a jindy se zase objeví. Dnes jsem v Regeneraci četla o léku Graphites, tak jsem se chtěla zeptat zda právě tento lék bych neměla zkusit. Z kultivačních stěrů mi teď také vyšel nějaký druh Laktobacilu, nepamatuji si už však bohužel přesnější název. Děkuji moc za odpověď.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, jsem velmi rád, že vám již homeopatie pomohla. Na svůj nynější stav užívejte léky Thuja occidentalis AKH a Graphites AKH, dvě tablety 3krát denně. Po dvou měsících informujte.

Marie Janáčková
15.10.2012
jsem obézní už jsem zkusila snad vše existuje pomoc v hemopati děkuji

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začnete užívat léky Graphites AKH a Sulfur AKH, 2 tablety 3krát denně. Homeopatika vám pomohou upravit procesy v organismu a také podpoří psychiku. V souvislostí s redukcí váhy má homeopatie nejlepší výsledky, když se léčí zdravotní potíže, které nadváhu mohou ovlivňovat nebo způsobovat.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Přihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o novinkách a akcích ze světa homeopatie.

MUDr. Alexander Fesik

MUDr. Alexander Fesik