Poradna pro pacienty

Text:

Jméno a příjmení:

E-mail:

Kolik je 7 + 5 ?


Kategorie:

AlergieBolestiDětské nemociImunitaKlouby, svalyKožní potíže, kvalita vlasů a nehtůLéčba zvířatLedviny, močové cestyMužské potíže – prostata, poruchy erekce Nachlazení, rýma, chřipka, horečkyNervový systém a psychikaOči, zrakOperační zákrok - prevence obtíží, hojení ranSluchSrdce, cévyÚrazy a sportVedlejší a nežádoucí účinkyZažívání a hubnutíZdraví seniorůŽenské potíže – menstruace, menopauzaZuby, dásně

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 

DANIELA
28.6.2013
Dobrý den, Posledních pět let se mi objevuje na kůži sluneční alergie.Objevuje se i při použití opalovacích krémů i bez jejich použití.Jsou to oteklá místa s malými puchýřky,které svědí.Za nějaký čas vyschnou a kůže se sloupne.Podotýkám,že se objevuje na místech,které ani slunci nevystavuji.Pomohlo by přeléčení homeopatiky?

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat léky Kalium iodatum AKH a Argentum nitricum AKH, dvě tablety 3krát denně. Po třech měsících informujte.

Kateřina Brchelová
16.4.2013
Dobrý den, jaká homeopatika použít u 7 letého chlapce s alergií na kočky? Nevadí mu kontakt se zvířetem v otevřeném prostoru. Po kontaktu se zvířetem v místnosti se objevují vyrážky, oteklé oči, dušnost, kašel. Vyrážky rychle mizí, ale podrážděné dýchací cesty přetrvávají i několik dní.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, synovi podávejte léky Kalium iodatum AKH a Sulfur AKH, dvě tablety 3krát denně od den, pokud kontakt s kočkou není každodenní. Pokud je s kočkou často v kontaktu, podávejte oba léky každý den. Po dvou měsících informujte.

Jana Parčová
16.4.2013
Dobrý den, přečetla jsem si váš článek v časopise Rodiče z října 2012 týkající se homeopatické léčby kašle a chtěla bych se zeptat co by jste mi doporučili (pro dospělého) s příznaky asi typu Allium carbonicum AKH - viz článek. (před vánocemi suchý kašel po asi dvou a půl měsících přešel na vlhký s vykašláváním průhledného hlenu a pálivou bolestí na průduškách). U lékaře jsem už byla, obvodní mi doporučil alergologa a ten mi dal asi dvoje prášky a nic nepomáhá. S homeopatickými prášky mám dobré zkušennosti. Tak bych to ráda zase zkusila. Děkuji za odpověď. Jana Parčová

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat léky Kalium iodatum AKH a Kalium carbonicum AKH, dvě tablety 3krát denně, po dvou měsících informujte.

Jana Byrtusová
15.4.2013
Dobrý den.Dočetla jsem se v Regeneraci o léku Kalium iodatum.Zabírá na pylové alergie.Chtěla jsem se zeptat na dávkování.Je mi 34 let, mám 74kg.Trpím každoročně koncem dubna, do konce května na pylovku, nejvíc na břízu.Svědí, pálí mě oči, kýchám a mám rýmu.Jiné příznaky nemám.Užívám jen kapky do očí-Livostin, jinak nic.Pomohlo by mi Kalium iodatum?Děkuji.Hezký den.Byrtusová.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte Kalium iodatum AKH a Allium cepa AKH, dvě tablety 3krát denně po dobu dvou měsíců, poté informujte.

Kamila Nováková
14.4.2013
Dobrý den, čtyřletá dcera trpí neustálými štěkavými kašli způsobenými chronickou rýmou.Jednou za čtvrt roku se jí rýma rozvine do akutního zánětu dutin.Prosím o radu jaký lék a v jakém dávkování bych pro ni mohla použít. Děkuji.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, dceři podávejte Kalium iodatum AKH a Allium cepa AKH, jednu tabletu 3krát denně, pokud je teď v chronické fázi. Po dvou měsících informujte.

Marie Hochová
5.4.2013
Dobrý den můžete mi prosím poradit jak mám pomoct manželovi? Před třemi měsíci jsme si koupili bezsrstou kočičku, ale u manžela se projevila silná alergická reakce doktorka mu zjistila 100 000 x zvýšený limit než je norma. Špatně se mu dýchá tak používá Ventolín a bere Xados. Od té doby je stále nemocný kašel, rýma bolí ho hlava a uši. Chodil i na léčbu zvanou Plazma, ale vše je bohužel bez výsledků. Nyní začal brát Chlorellu. Moc Vás prosím poraďte mi jak manželovi pomoct a zároveň si kočičku nechat doma. Děkuji Hochová

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, manželovi podávejte Kalium iodatum AKH a Arsenicum album AKH, dvě tablety 3krát denně, poté informujte. Vhodná by byla také osobní konzultace.

Markéta Opělová
4.4.2013
Dobrý den, ráda bych poprosilao radu. Synovi, 7 měsíců, byla potvrzena alergie na kravské mléko - 23,6 (jiná potravinová alerg. nebyla potvrzena). Byla jsem nucena i přestat kojit. Začali jsme používat mléko Neocate (ca. 14 dnů), ale stále se škrábe(samozřejmě zdaleka méně), i když mu nedávám k jídlu žádné alergeny. Prosím můžete nám poradit jaká homeopatika bychom mohli vyzkoušet. Děkuji s pozdarvem M. Opělová

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, synovi podávejte léky Silicea AKH a Solidago virgaurea AKH, 1 tabletu 3krát denně dva měsíce, poté informujte.

Dana Grofová
5.1.2013
Dobrý den,chtěla jsem se poradit,dcera 7let od narození atop.ekzém, alergie na bílek,léky na alergii od2-5let,postupně alergie vymizela,pak pylová alergie,loni testy negativní.Poslední 2jara angíny,rýmy,kašle,záněty dutin střídavě 4xATB,odstranění nosní mandle2011,loni opakování nemocí angína,viroza,teploty-zápal plic,dutiny ATB4x.V říjnu po poradě s Dr.Kubičkovou nasazena Silicea 2xd jako prevence posílení imunity a po měsíci Graphites 2xd zhoršení ekzému.Silicea po týdnu snížena na 2xd a 1xd střídavě,dcera byla velmi vzdorovitá jinak hodná,poslušná bezproblémová.Grafitest po měsíci snížen taktéž,ekzém velmi zhoršen,poté zlepšení.Koncem listopadu rýma,velké bolesti hlavy bez teplot-zánět dutin ATB na 10dní+sinupret +Aerius měsíc,zlepšení.Před Vánoci žlutá rýma,2xtt38C jen jednou za den,kašel doporučeny Bendovy kapky.Přetrvávala zvýš.teplota po týdnu léčby+ Nasivin sinus nezlepšeno,nasazeny ATB.Nyní bez teplot,rýma přetrvává bílá,kašel 5x za den.Nasazena Thuja 15CH 3gran.2xtýdně prevence po ATB.Prosím o radu jak dál postupovat,dcera je hubená,bledá,kruhy pod očima.děkuji a přeji Vám hezký den.Dana Grofová

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, dceři podávejte Kalium muriaticum AKH a Sulfur AKH, dvě tablety 3krát denně od den. Po dvou měsících informujte. Vhodná by byla také osobní konzultace.

Olga Lhotská
19.11.2012
Dobrý den, ráda bych požádala o radu. Mám 12 letého syna, který má alergii na prach a roztoče. Neustále popotahuje. Kromě toho má potíže s usnutím. Mohl by jste mi prosím něco poradit? Děkuji předem.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, synovi podávejte léky Kalium iodatum AKH a Sulfur AKH, 2 tablety 3krát denně ob den. Po dvou měsících informujte.

Vladimíra Macková
6.11.2012
Pane doktore, syn - je mu 38 let, nemůže vkročil do naší staré chaty, protože by témeř v zápětí měl alergickou reakci ve formě rýmy, ucpaných nosních dutin až v hlavě a s tím souvisejících nepříjemných potíží. Jako dítě tam byl bez problémů, objevilo se to až v dospělosti. Myslíte, že by mu mohlo něco pomoci? Děkuji, s pozdravem Vladimíra Macková.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, pro vašeho syna by byly vhodné léky Kalium iodatum AKH a Argentum nitricum AKH, dvě tablety každého 3krát denně. Měsíc před příjezdem na chatu a také v průběhu pobytu.

Petr
24.7.2012
Dobrý den. Po jahodách mám svědění a zarudnutí dlaní, co mi poradíte z homeopatických léků? Děkuju

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, na potravinovou alergii velmi dobře pomáhá lék Natrium phosphoricum AKH, pokud budete mít pocit, že se stav ještě nezlepšil úplně, přidejte lék Sulfur AKH. V akutním dávkování jednu tabletu co hodinu, preventivně dvě tablety večer.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Přihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o novinkách a akcích ze světa homeopatie.

MUDr. Alexander Fesik

MUDr. Alexander Fesik