Poradna pro pacienty

Text:

Jméno a příjmení:

E-mail:

Kolik je 6 + 1 ?


Kategorie:

AlergieBolestiDětské nemociImunitaKlouby, svalyKožní potíže, kvalita vlasů a nehtůLéčba zvířatLedviny, močové cestyMužské potíže – prostata, poruchy erekce Nachlazení, rýma, chřipka, horečkyNervový systém a psychikaOči, zrakOperační zákrok - prevence obtíží, hojení ranSluchSrdce, cévyÚrazy a sportVedlejší a nežádoucí účinkyZažívání a hubnutíZdraví seniorůŽenské potíže – menstruace, menopauzaZuby, dásně

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 

Pavla Juříková
21.3.2013
Dobrý den! Co byste mi doporučili na cysty (na štítné žláze a na ledvině). Děkuji Pavla Juříková

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, homeopaticky se dají cysty řešit velmi dobře, lepší by ale byla individuální konzultace. Do té doby začněte užívat Apis mellifica AKH a Thuja occidentalis AKH, dvě tablety 3krát denně.

Markéta Dvorská
12.3.2013
Dobrý den, moje 53-letá maminka trpí již víc 10 let stresovou inkontinencí, po operaci bederní páteře, která byla před 10 lety došlo ke zhoršení. K úniku moči dochází při prochlazení, zakašlání, smíchu, zvednutí težšího břemene, i po vymočení. Bere lék Spasmed a cvičí. V noci chodí 2x na WC. Jaká homeopatika by mohla užívat? Děkuji Dvorská

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, nejlepší by byla osobní konzultace, do té doby mamince podávejte léky Hypericum perforatum AKH a Kalium carbonicum AKH, dvě tablety 3krát denně na tři měsíce.

Věra
5.3.2013
Dobrý den! Dá se homeopaticky léčit glomerulonefritida? Dá se vyléčit? Děkuji za odpověď.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, taková komplikovaná diagnóza vyžaduje osobní konzultaci, pomocí homeopatie se dá stav poměrně stabilizovat. Bez komunikace s konkrétním pacientem se nedá v tuto chvíli říct víc.

Jana
10.1.2013
Dobrý den,prosím o radu trpím opakovaně zánětem močových cest.Nyní jsem prodělala i zánětdutin a mám stále ucpanou nosní dírku a ucho. Musím si několikkrát denně kapat nosní kapky .Ještě jsem se chtěla zeptat jaké homeopatika užívat na snížení cholesterolu? Děkuji za radu.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, na opakované záněty močových cest užívejte léky Thuja occidentalis AKH a Silicea AKH, dvě tablety 3krát denně, po měsíci informujte. Na snížení cholesterolu užívejte Solidago virgaurea AKH, dvě tablety večer.

Martina
9.8.2012
Dobrý den, už mnoho let mně trápí záněty močových cest. Když si sednu na něco studeného, promočím si boty nebo se dostanu do průvanu, hned se objeví bolesti při močení, pálení, časté močení, bolesti v podbřišku. Slyšela jsem, že kromě běžné antibiotické léčby se dá pomoct i homeopaticky a že bych se tohoto problému mohla zbavit úplně. Děkuji za radu

MUDr. Alexander Fesik

V klasické homeopatii je hlavním lékem na tento problém Thuja occidentalis AKH. Užívejte dvě tablety třikrát denně po dobu dvou měsíců.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Přihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o novinkách a akcích ze světa homeopatie.

MUDr. Alexander Fesik

MUDr. Alexander Fesik