Poradna pro pacienty

Text:

Jméno a příjmení:

E-mail:

Kolik je 8 + 3 ?


Kategorie:

AlergieBolestiDětské nemociImunitaKlouby, svalyKožní potíže, kvalita vlasů a nehtůLéčba zvířatLedviny, močové cestyMužské potíže – prostata, poruchy erekce Nachlazení, rýma, chřipka, horečkyNervový systém a psychikaOči, zrakOperační zákrok - prevence obtíží, hojení ranSluchSrdce, cévyÚrazy a sportVedlejší a nežádoucí účinkyZažívání a hubnutíZdraví seniorůŽenské potíže – menstruace, menopauzaZuby, dásně

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 

vera nemcova
23.4.2013
Dobry den, prosim o radu pro syna....20 let....cely rok ma vodnatou rymu.....na alergologii nebyl zadny nalez.....na ORL zjistena kriva prepazka v nose. Bral na zkousku elergicke leky 1 mesic, ale bez zlepseni. Dekuji, Vera Nemcova

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte synovi podávat Allium cepa AKH, dvě tablety 3krát denně, po měsíci informujte.

zdeněk veselý
18.4.2013
dobrý den, od listopadu mě trápí nachlazení, kašel suchý, občas trochu hlenu.rýma celoročně,bolesti v krku (sucho+pálení) a k tomu celková slabost.studené ruce i nohy.děkuji za radu.přeju hezký den.zdeněk

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat léky Kalium carbonicum AKH a Silicea AKH, pokud teď není kašel akutní, stačí s dávkování 2 tablety ráno a večer, pokud je kašel akutní, 2 tablety 4krát denně. Po měsíci informujte.

Adriana Kabátová
18.4.2013
Mám týden světle zelenou rýmu,hustější, smrkám hodně a vůbec se to nelepší. Asi jsem si pomohla, protože neodhadnu oblečení a pak je mi večer venku trochu zima. Beru teď Argentum nitricum kvůli nervům ve škole, mamka mi dala ještě Alium cepa a Kalium carbonicum. Mám brát ještě něco jiného? Děkuju, Adriana

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, přidejte k tomu ještě Thuju 2 tablety 6krát denně po dobu 5 dní.

Dana Řeháková
15.1.2013
DObrý den, chtěla bych se zeptat na lék Arsenicum Album: mohu jej použít u tříapůlletého dítěte, případně jaké dávkování? Můj syn trpí opakovanými kašli, rýmami...nyní má téměř měsíc kašel, kterého se těžko zbavuje. Nemá teploty, rýma je slabší...nález na plicích nemá. Jeho kašel je úporný, většisnou v noci, po námaze, při přechodu ze studeného do teplého prostředí atp. Alergiemi netrpí nebo zatím nebyly prokázány. Nikdy neměl ATB a nechci mu je dát. Neměl závažnější onemocnění. Trpí jen tímto kašlem: v roce 2012 ho měl v červenci, srpnu, potom v říjnu, listopadu a pak v prosinci až do teď. Dále jestli by tento lék mohl pomoci mé matce, jež pracuje v prostředí pečovatelské služby se seniory. Delší dobu trpí kašlem a nyní to celé přerostlo v pásový opar virového původu. Popř. jaké dávkování? A posledně i pro mne: téměř neustále trpím infekčními chorobami...spolu se svým synem, vždy od něho veškeré neduhy chytím a odstonám víc jak on. Mé příznaky: zánět dutin, těžké rýmy vícekrát ročně. Kašel přijde následně po silné rýmě. Loni jsem toto měla téměř vždy, když něco měl syn. Jak píšu, není to závažné, teploty nejsou, ale přesto nám to hodně ovlivňuje život a každodenní fungování. Mě např. tyto záněty vyřadí na několik dní z práce. Jaké dávkování u mě? Moc moc děkuji za případnou odpověď a rady. S pozdravem Mgr. Dana Řeháková

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, synovi podávejte Arsenicum album AKH a Silicea AKH v dávkování 1 tableta 3krát denně. Mamince také můžete podat Arsenicum album AKH a přidejte Apis mellifica AKH, dvě tablety 3krát týdně, na dva týdny, poté informujte. Pro sebe vezměte Arsenicum album AKH a Allium cepa AKH, po dvou měsících informujte.

Marcela Ch
7.1.2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na možnost homeopatické léčby pro 1,5 roční dceru. Teď se jí 2x vrátil kašel, byla zahleněná, kašlala hlavně v noci. Klasické sirupy na kašel (např. mucosolvan) moc dobře nesnáší, přestala jíst a měla průjem. Na polykání tablet je myslím ještě malá, tak se chci zeptat zda existuje nějaký sirup na kašel pro takhle malé dítě a zda je i něco na posílení imunity. Jinak je to zdrávé dítě, které rádo jí. Žádné jiné léky nebere a často nemocná zatím nebyla. Děkuji za radu.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, při takovém kašli podávejte léky Kalium iodatum AKH a Calium carbonicum AKH, jednu tabletu 3 až 5krát denně, podle intenzity kašle. Tablety se dají rozdrtit na lžičce a rozpustit do pití nebo nějaké kaše. Preventivně podávejte lék Silicea AKH, dvě tablety před spaním.

Pavel Machalek
18.12.2012
Dobrý den, již měsíc mám zvýšenou teplotu 37-37,3. Občas mám zimnici a přes den bývám unavený(ne vždy). Teplotu nemám zvýšenou celý den, ráno a večer teplotu většinou nenám. Mám bílý jazyk, ale výtěr z krku byl negativní. Dostal jsem antibiotika Doxybene. Chtěl bych se zeptat jaká byste mi poradil hoemopatika třeba na posileni imunity (siliceu jsem bral podle doporuceneho davkovani). Popřípadě jestli by nebylo lepší abych se u vás stavit? Děkuji.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, ano, osobní konzultace bude určitě vhodná. Do té doby užívejte Kalium muriaticum AKH 2 tablety 4krát denně.

Gabriela Marszalkova
17.12.2012
Dobry den.chci se zeptat mam zanět dutin a 5roku trpim neustalou bolesti v krku. děkuji za odpověd

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte léky Kalium muriaticum AKH a Kalium iodatum AKH, dvě tablety 3krát denně, po dobu tří měsíců.

Andrea Lippová
21.11.2012
Dobrý den, syn má od září již druhou spálovou angínu. Užívá denně 1x silicea AKH (druhý měsíc), 2x2 thuja AKH a 2x2 dulcamara AKH (asi 2 týdny) - na zvětšené nosní mandle. Prosím poraďte, co dělat, aby se to nevracelo, děkuji. Lippová

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, podávejte dále léky Silicea AKH A Thuja AKH, Dulcamaru vysaďte a místo ní podávejte lék Bella-donna AKH, dvě tablety 3krát denně, po měsíci informujte.

Milena Beranová
11.11.2012
Dobrý den, prosím o odpověď -nejspíš mám chronickou rýmu a v Regeneraci jsem se dočetla,že na to platí ALLIUM CEPA AKH 2 tablety 3xdenně 2 měsíce , mám podle toho postupovat ? A je třeba to v lékárně nějak zpřesnit, jaký to má být lék? A ještě dotaz, co by pomohlo na diagnozu ulcerální kolitida ? Děkuji Beranová

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, ano na chronickou rýmu můžete užívat Allium cepu v tomto dávkování, délka léčba je však individuální. Ulcerózní kolitida je závažná diagnóza, a bude vhodná osobní konzultace, do té doby začněte užívat léky Arsenicum album AKH a Graphites AKH, 2 tablety 3krát denně.

Marcela
9.11.2012
Dobrý den,prosím o radu jaky preparát použít na rýmu a zahleněný krk,obtíže trvají 4 týdny,i po využívání antibiotik stav nezlepšen,kašel po ránu a večer,vykašlávám žlutozelené hleny-věk 38 let.A pro syna 3,5 roku prosím o radu užívá týden Silicea akh na imunitu,ted ho trápí infekce na průduškách a kašel a rýma-taktéž žluté hleny.Děkuji Vám za pomoc.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte léky Allium cepa AKH a Kalium iodatum AKH na ten kašel a rýmu, 2 tablety z každého 4krát denně, dva týdny. Synovi podejte také Allium cepa AKH a Kalium iodatum AKH, jednu tabletu z každého 4krát denně, po týdnu informujte.

Svatava Pechlátová
8.11.2012
Dobrý den, dcerka (5let) má již rok ucpaný nos, při vyzvedávání ze školky má žluté až zelené usazené krusty v nose, nepřetržitě se ji tvoří občas hustý žlutý a občas průhledný hlen. v noci občas chrápe, jinak je zdravá, nemocemi netrpí. Při podávání Colostra se ji stav zlepší, jakmile vysadíme, obtíže se vrátí. Můžete, prosím, pomoci? Děkuji

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, dcerce podávejte léky Silicea AKH a Allium cepa AKH, jednu tabletu každého 3krát denně, po měsíci informujte. Chronická rýma často vyžaduje delší čas na léčbu, s homeopatií se však dá dobře zvládnout.

Eva Nová
22.10.2012
Dobrý den, 3-letá dcera nastoupila do školky, neustále tam něco "chytá". Od minulého týdne špatně slyší, má zalehlý hlas. Teď se provalila hustá rýma. Dle ORL lékařky má zvětšenou nosní mandli. Můžete něco doporučit? Děkuji.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, dcerce podávejte léky Thuja occidentalis AKH a Dulcamara AKH, jednu tabletu 4krát denně.

Zuzana K
9.8.2012
Můj manžel trpí rýmou. Je to tak dlouho, že už ani nevím, jestli to kdy bylo jinak. Kvůli tomu má neustále nepříjemnosti v práci, protože musí komunikovat s klienty. Má to také nepříjemný dopad na náš společný život, protože chrápe a já nemůžu spát. Zkoušeli jsme snad už všechno, může nám pomoci homeopatie?

MUDr. Alexander Fesik

Podávejte svému manželovi lék Allium cepa AKH, dvě tablety třikrát denně po dobu jednoho měsíce.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Přihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o novinkách a akcích ze světa homeopatie.

MUDr. Alexander Fesik

MUDr. Alexander Fesik