Poradna pro pacienty

Text:

Jméno a příjmení:

E-mail:

Kolik je 3 + 7 ?


Kategorie:

AlergieBolestiDětské nemociImunitaKlouby, svalyKožní potíže, kvalita vlasů a nehtůLéčba zvířatLedviny, močové cestyMužské potíže – prostata, poruchy erekce Nachlazení, rýma, chřipka, horečkyNervový systém a psychikaOči, zrakOperační zákrok - prevence obtíží, hojení ranSluchSrdce, cévyÚrazy a sportVedlejší a nežádoucí účinkyZažívání a hubnutíZdraví seniorůŽenské potíže – menstruace, menopauzaZuby, dásně

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 

Martin Blecha
14.11.2012
Dobrý den, prosím o doporučení nějakého homeopatického přípravku na bolest ramenního kloubu. Dříve aktivní sportovec, nyní rekreační. Po cvičení mě vždy bolí pravé rameno. Moc děkuji. Blecha

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte léky Hypericum perforatum AKH a Graphites AKH, dvě tablety 3krát denně od den, po dvou měsících informujte.

Monika Holubová
20.8.2012
dobrý den, mám dva syny. Staršímu je 5 let a včera si zlomil ruku. Je vhodné mu dávat nějaká homeopatika pro lepší hojení? Druhý syn 20. měsíců jde na operaci uvolnění šlah na noze, je rpo něj vhodné nějaké homeopatikum pro hladší průběh léčby? a ještě co je vhodné jako prevence nachlazení a posílení imunity pro oba . předem děkuji za rady. Přeji krásný a pohodový den.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, pro zvýšení imunity se velmi dobře osvědčil lék Silicea AKH. Celkově je to jeden z největších "dětských" léků. Napomáhá mimo jiné správnému růstu kostí a zubů. Má také velkou souvislost se úrazy, zejména zlomeninami. Staršímu synovi podávejte léky Hypericum perforatum AKH a Silicea AKH 1 tabletu 3x denně, pokud by ho to hodně bolelo, podávejte Hypericum 5x denně. Bylo by ale lepší mít více informací. Pokud je doplníte, bude naše léčba rychlejší. Mladšímu synkovi podávejte 1 tabletu 3x denně Hypericum perforatum AKH, Silicea AKH a Graphites AKH, před zákrokem a aspoň týden po zákroku pro lepší hojení.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Přihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o novinkách a akcích ze světa homeopatie.

MUDr. Alexander Fesik

MUDr. Alexander Fesik