Poradna pro pacienty

Text:

Jméno a příjmení:

E-mail:

Kolik je 8 + 9 ?


Kategorie:

AlergieBolestiDětské nemociImunitaKlouby, svalyKožní potíže, kvalita vlasů a nehtůLéčba zvířatLedviny, močové cestyMužské potíže – prostata, poruchy erekce Nachlazení, rýma, chřipka, horečkyNervový systém a psychikaOči, zrakOperační zákrok - prevence obtíží, hojení ranSluchSrdce, cévyÚrazy a sportVedlejší a nežádoucí účinkyZažívání a hubnutíZdraví seniorůŽenské potíže – menstruace, menopauzaZuby, dásně

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 

Helena Sekaninová
16.4.2013
Dobrý den,chtěla bych poradit.Manžel před2 roky prodělal zánět mozku nejasný původ,od té doby ho bolí záda v bederní oblasti(byla provedena lumb.punkce v rozmezí 3 dnů 2x,poprvé na2x ,podruhé na3x).Po MR půl roku po zánětu nenašli nic,nyní provedena kontrolní MR kde je posun ploténky asi3,7mm.Bolesti střílí do dolní končetiny nic nepomáhá pouze Aulin denně již 2 roky.Bylo by možné pomoct homeopatiky?

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, optimální by byla osobní konzultace, do té doby manželovi podávejte léky Thuja occidentalis AKH a Hypericum perforatum AKH, dvě tablety 3krát denně, po měsíci informujte.

Radka Kuijlová
13.4.2013
Dobrý den, Můj syn asi 6měsíců trpí nezvladatelnou chutí na sladké a od ledna nezvladatelnými emocemi a hlavně vztekem, kdy rozbíjí věci kolem sebe. Je mu 9 let, ve 2 letech mu diagnostikovali ADHD s hyperaktivitou. Vždy byl extrémně živý, dominantní a vzteklý, ale nyní už to nezvládám. Jsem vyčerpaná a sama jsem začala mít zdravotní i psychické problémy. Je možnost pomoci homeopaticky? Děkuji

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte synovi podávat léky Bella-donna AKH a Argentum nitricum AKH, dvě tablety 3krát denně, vhodná by byla také osobní konzultace. Pro sebe vezměte Acidum phosphoricum AKH, dvě tablety 2krát denně.

Terezka
9.4.2013
Dobrý den pane doktore, prosím o nějaká homeopatika, která mě dokážou zklidnit a posilnit jak psychicky tak fyzicky. Myslím, že mé projevy by vystihli termín sociální fobie. Ve škole jsem měla a stále mám problémy vydržet s lidmi, sedět ve třídě a bavit se s nimi, aniž by mě něco nebolelo, nebo mě ráno nechytali stolice. Jak jsem byla malá a chtěla jsem s někým zajít ven, přátelit se, byl to velký problém, protože to byl také stres. Jsem absolutně neuvolněná, plná strachu a přitom se chci tak moc bavit a být úplně v pohodě. Myslela jsem si, že mám málo enzymů v těle nebo alergie na potraviny, ale to se několikrát nepotvrdilo, diagnostikovali to jako dráždivý tračník, který podle mě z té soc. fobie vyplývá. Do školy dorazím vždy vyčerpaná, v nepohodě. Z té vystresované psychiky jsem i velmi zhubla, takže mám dost nízkou váhu a vím, že dokud se mi neupraví psychika tak ani nepřiberu. Jsem silně zimořivá, rychle se nachladím. Stále rýma v chladném počasí. Celkově strašně špatně snáším chlad. Jsem alergik na prach, žádné jiné nemoci nemám. Prosím, jaké homeopatika mám užívat a jak dlouho je mám brát. Moc vám děkuji. Terezka

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, na spravení psychiky a s tím souvisejících potíží užívejte Argentum nitricum AKH a Silicea AKH, dvě tablety 3krát denně, po měsíci informujte.

Jana Suchá
4.4.2013
Dobrý den, blíží se mi maturitní písemky a zkoušky. Začínám být trošku nervózní, poradil byste mi prosím co bych si mohla vzít hlavně tedy před ústními zkouškami, které mně čekají za měsíc. Mám strach, že budu mít tzv. okno. Občas se mi to stává ve škole z nervozity - moc děkuji. Jana Suchá

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, pro takové případy se již mnohým studentům velice osvědčil Argentum nitricum AKH, pomáhá se lépe koncentrovat a také pozitivně ovlivňuje paměť. V období zkoušek užívejte 2 tablety 3krát denně, před zkouškou můžete brát i jednu tabletu co hodinu.

Jarmila Lenertová
14.3.2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by homeopatie pomohla na třes rukou? Bývám v poslední době taky dost často nervózní z úplných maličkostí a ruce se mi pak klepou ještě více. Děkuji za radu

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat léky Argentum nitricum AKH a Artemisia vulgaris AKH, dvě tablety 3krát denně, po dvou měsících informujte.

Marie Sládková
5.3.2013
Dobrý den, pane doktore prosím o radu.Trpím polyneuropatií asi 8 roků která se doposud projevovala jen oslabením svalů a křečemi. V poslední době se rozvinula v celé své děsivosti, noční návaly horka, mravenčení v končetinách, bolesti svalů. Tento stav se hodně projevil i v mé psychice.Užívám léky, které mají vedlejší účinky.Pomohly by mi homeopatika? Děkuji za radu.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, homeopatie může pomoci, bez osobní konzultace se však těžko hledá optimální řešení. Na konzultaci se můžete objednat také telefonicky na číslech: 596 113 330, 776 879 799. Do té doby začněte užívat léky Thuja occidentalis AKH a Hypericum perforatum AKH, dvě tablety 3krát denně.

Vendy
4.3.2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li je vhodné použít homeopatii na přecitlivělost, podrážděnost a výkyvy nálad. Je mi 22 let a jakmile se něco děje, z hlediska citové stránky nebo například stresové situace v práci okamžitě mi je do pláče aniž by to bylo natolik vážné. Někdy i během běžného dne kdy se nic neděje mi z ničeho nic začne svírat v hrdle, špatně se mi polyká a cítím celkovou psychickou slabost. Bohužel musím konstatovat, že mi tyto situace znepříjemňují chování ve společnosti a také partnerský život. Jednám přemrštěně až mnohdy agresivně a hystericky. Prosím tedy popřípadě také o navrhnutí vhodného řešení. Velice děkuji za odpověď

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte Acidum phosphoricum AKH a Chamomilla recutita AKH, dvě tablety 3krát denně, pokud budete v nějaké stresové situaci, můžete si vzít pro řešení akutního pocitu jednu tabletu co hodinu. Homeopatika jsou čistě přírodní a fungují na jiném principu, než prášky na uklidnění, proto je možné bezpečně upravovat dávkování podle aktuální situace.

Milan Daníček
11.1.2013
Dobrý den, pane doktore, prosím Vás o radu. Už několik měsíců špatně spím. Někdy nemohu večer dlouho usnout, jindy se mi podaří usnout, ale v noci se často budím. Cítím se unavený, neodpočatý, bez elánu Je mi 53 roků. V roce 2008 jsem po ztrátě zaměstnání začal pracovat v nepřetržitém provozu na dvanáctihodinové směny. Mé problémy ale začaly až v průběhu roku 2012. Zpočátku jsem myslel, že se budím bolestí zad, nohy. Teď se přidaly další potíže - pocit staženého hrudníku, knedlíku v krku. Pomohly by mi homeopatické léky? Děkuji za odpověď.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte léky Acidum phosphoricum AKH a Artemisia vulgaris AKH, dvě tablety z každého 3krát denně. Po měsíci informujte. Nespavost se však léčí poměrně delší dobu, proto může vaše léčba vyžadovat trpělivost. Byla by vhodná také osobní konzultace.

Ludmila Mátlová
9.1.2013
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli homeopatické léky pomáhají při koktavosti.Jedná se o 7-letého chlapce.Dost nás to trápí. Děkuji za odpověď.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte mu podávat léky Artemisia vulgaris AKH a Bella-donna AKH, dvě tablety 3krát denně ob den, po měsíci informujte. Homeopatie dokáže v takových případech dobře pomoci. Bude ale potřeba trpělivost a mnohem více informací o pacientovi, případně osobní konzultace.

Pavel Koutný
18.12.2012
Dobrý den, u našeho čtyřletého vnuka byla diagnostikována cukrovka . Manželka je z toho jak sama říká rozhozená. Je jí ho líto a trápí se tím. Může jí homeopatie pomoci?

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, manželce podávejte léky Acidum phosphoricum AKH a Apis mellifica AKH, dvě tablety 3krát denně. Stavy spojené s cukrovkou se dají také dobře léčit pomocí homeopatie, proto bych vám s vnukem doporučil osobní konzultaci.

Anna Samková
17.12.2012
O homeopatii jsem se začala zajímat kvůli nevydržitelným migrénám, které začaly po emočníchnárazech, např. se mne něco silně dotklo. Výběrem léku od homeopata přestaly migrény, ale cítila jsem, že problém není vyřešen a proto pátrám po dalším léku. Zůstaly mi bolesti hlavy, zaínající silným tlakem v hlavě (mozek se tam nemůže vejít), pomáhá tlakový studený obvaz kolem hlavy a klid a temno. Problém je, že se k tomu přidává vysazování vědomí, které začíná zíváním a pokračuje někdy okamžiky nevědomí. Děkuji za radu.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte léky Acidum phosphoricum AKH, 3 tablety ráno a Kalium carbonicum AKH 3 tablety večer. Po třech měsících informujte.

Ivana Gajdošová
5.12.2012
Dobrý den, pane doktore, prosím o Vaši radu:po lymské borelióze před více než 15 lety (2.-3. stadium) má následky - únavový syndrom, nervozita, přecitlivělost a nervová labilita (další potíže neuvádím, v současné době jsou pro mě aktuální tyto). Kromě toho jsem pracovala 30 roků ve školství jako učitelka na 2. stupni, což obnášelo téměř neustálý stres, další důsledek přecitlivělost na hluk, nesnesu silnější zvuky. Chtěla bych poradit, jaký lék mám užívat na nervozitu a přecitlivělost a jestli existuje homeopat. lék na únavový syndrom. Děkuji mnohokrát za Vaši radu a odpověď.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte léky Bella-donna AKH a Acidum phosphoricum AKH, dvě tablety 3krát denně po dobu dvou měsíců, poté informujte.

Marie Tener
28.11.2012
Dobrý den, trpím na úzkostné a depresivní stavy. Celkově bez energie a běžná denní činnost je nadlidský výkon, ráda bych otěhotněla, ale i to je v mém stavu vyčerpávající a s AD mi lékař nedoporučuje otěhotnět. Brala jsem AD po zamlklém těhotenství kdy jsem se se ztrátou nemohla vyrovnat. Pak jsem již léky nechtěla brát jelikož s nimi nemohu těhotnět. Byla jsem u homeopatky a ta mi nejprve dala Barytu 200, bylo mi po ní zle, nynní mám Lycopodium 1000, ale zlepšení nepřichází. Stále úzkostná, vyčerpaná, moc nespím, strach ze změny. Momentálně jsem doma v neschopnosti, již jsem nezvládala v práci. Nemohu se pohnout kupředu. Prosím o radu. Děkuji Marie

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte lék Acidum phosphoricum AKH půl tablety ráno a večer, po měsíci se ozvěte.

Alena Klausová
28.11.2012
Prosím o radu při psychickém problému s úzkostí, někdy depresemi. Mám vysazené antidepresiva, které jsem úžívala z důvodů úzkosti. Pomahám si Bachovo esencemi, kejklířku, kaštan jedlý., modřín, vlašský ořech, zeměžluč. Je mi 53 let. Moc děkuji. Klausová.

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte lék Acidum phosphoricum AKH, dvě tablety 3krát denně. Pokud se dostanete do nějaké stresovější situace, můžete přidat ještě Argentum nitricum AKH, v akutním stavu můžete užívat jednu tabletu co dvě hodiny než se vám uleví.

Aneta Folwarczná
19.11.2012
Dobrý den, prosím o radu. Trpím již několik let migrénou. Bolí mě obvykle polovina hlavy v bolasti spánků a očí. Zkoušela jsem akupunkturu a homeopati, ale moc to nezabírá , musím to řešit práškama od bolesti - sumatriptan. Dále trpím úzkosti a depresemi. Závratě, bušení srdce, vnitřní třes, knedlík v krku, nespavost atd. Vyplývá to z problémů, které dlouhodobě řeším a dokážu si s tím poradit. Musím brát antidepresiva. Nejsem odolná proti stresu, všechno moc prožívám. Prosím o radu. Děkuji

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte léky Argentum nitricum AKH a Melilotus officinalis AKH, dvě tablety 3krát denně z každého po dobu alespoň dvou měsíců.

Jiřina Čermáková
16.11.2012
Dobrý den pane doktore,jsem prosím o radu,co je vhodné na mojí léčbu. Mám svalovou kongenitální myotonii,chronickou poruchu páteře,artritidu a zelený zákal-glaukom. Homeopatika jsem už brávala,v této chvíli mám velké bolesti krční páteře,zad v podstatě stěhovavé bolesti celé páteře. Při zimě mě více tuhnou svaly a po větší námaze bolí. děkuji a pěkný den Čermáková

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, máte dost závažné zdravotní potíže a nejvhodnější by byla osobní konzultace. Do té doby užívejte léky Hapericum preforatum AKH a Kalium carbonicum AKH 2 tablety 3krát denně.

Věra Pidrmanová
31.10.2012
Dobrý den,už 12 let mám 3 směnný provoz. Mám problém ze spánkem, hlavně o noční a ranní směnu. V neděli jdu na noční a já už celou sobotu nad tím přemyšlím, že nebudu spát. Jsem schopna se vyhecovat na tolik, že cítím stres uvnitř těla a nemohu zabrat, i když vím, že se mě chce spát. A celkově jsem jak na trní a náladová. Což jsem dříve nebývala. Děkuji za pomoc. Pidrmanová

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, nespavost je dlouhodobější a složitější problém, v takovém případě by byla vhodná osobní konzultace. Do té doby začněte užívat léky Artemisia vulgaris AKH a Apis mellifica AKH, dvě tablety od každého 3krát denně.

Vladimíra Hajdasová
27.10.2012
Dobrý den, pane doktore, prosím o homeopatický lék na bolesti hlavy - jsou to bolesti na temeni hlavy, spíše na kůži a vrtá to dovnitř hlavy. Byly mi nasazeny antidepresiva, která neužívám. Začalo mi to po výrazném zvýšení tlaku, kdy jsem skončila v nemocnici.Je to už 5 let. Nejdříve to byly silné tlaky v hlavě, pak brnění na hlavě, a teď tyto silné bolesti na temeni hlavy. Na tlak beru lokren.Je mi 57 let. Předem děkuji za radu. Hajdasová

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte léky Bella-donna AKH a Melilotus AKH, dvě tablety 3krát denně, po měsíci se ozvěte.

Eva Olivova
10.10.2012
Dobry den,moc Vas prosim,je nejaky homeopaticky lek na diabetickou neuropatii?Ve dne spatne chodim,nohy mam necitlive ke kotnikum a v noci nejde spat,spim tak 4 hodiny.Cukrovku jsem zvladla prisnou dietou a drzi se hladina cukru na 5,8 az 6,5,ale nez se na cukrovku prislo,zila jsem sni minimalne dva roky a nohy me bolely a brnely rok.Dekuji Olivova Eva r.n.1954

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, začněte užívat léky Thuja occidentalis AKH a Arsenicum album AKH 2 tablety 3krát denně, pro váš stav bych však doporučil osobní konzultaci u dobrého homeopata.

janousova.bohumila
26.9.2012
dobrý den pane doktore chtěla bych se zeptat před 3 roky jsem začala brát antidepresiva a antypsichotika a přibrala jsem 15 kgca 10 kg a také mám problemy s nadýmáním jsou nějaká homeopatika po kterých bych zhubla i když beru tyto léky chtěla bych zhubnout tak cca 10 kg je to možné děkuji za odpověď janoušová

MUDr. Alexander Fesik

Dobrý den, užívejte léky Kalium carbonicum AKH a Graphites AKH, 2 tablety 3krát denně po dobu dvou měsíců. Pokud vás trápí nadbytečná kila v souvislosti s užíváním antidepresiv, počítejte s tím, že když je užíváte třetím rokem, budou homeopatika také potřebovat více času, aby se mohl svat srovnat.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Přihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o novinkách a akcích ze světa homeopatie.

MUDr. Alexander Fesik

MUDr. Alexander Fesik