Homeopatické léky


Graphites AKH

Čistý uhlík je základem života. Ten kdo začíná studovat homeopatii, by měl začít lékem Graphites, protože se jedná o lék, který je na prvním z hlediska úspěšnosti léčby závažných potíží. Graphites pomáhá pacientům, jejichž potíže jsou vážné a jejichž léčba se táhne již roky. Je to velký lék hormonálních potíží. Léčí také nemoci kůže, jako akné, ekzémy, furunkly, kamedony, lupénka, srůsty, fistuly, bradavice. Zmírňuje vypadávání vlasů, které souvisí s hormonální poruchou. Řeší zdravotní potíže vzniklé z přejídání. Graphites je velmi účinný v případě zácpy a nadýmání.

Snižuje skladování přebytečných tuků v těle. Kdo chce zhubnout, měl by o tomto léku uvažovat v první řadě. Především pokud nemá moc rád pohyb, a je spíše ostýchavý. Velmi se svým vzhledem trápí, někdy i zbytečně, a proto se snaží omezovat se  v jídle, ale pak přijde stres, smutek, nebo sváteční stůl a člověk se neudrží. Pak se na sebe za to zlobí a ještě více se omezuje, nebo to vzdává a uzavírá se do sebe. Právě v těchto případech je Graphites velmi užitečný. Je to také ověřený lék při aterosklerózy srdce. Pomáhá při bolestech kloubů s praskáním a omezenou pohyblivostí. Zlepšuje kvalitu nehtů, je to velký „kosmetický“ lék.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Zpět na výpis lékůPřihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o novinkách a akcích ze světa homeopatie.

MUDr. Alexander Fesik

MUDr. Alexander Fesik