Homeopatické léky


Arsenicum album AKH

Patří k nejzáhadnějším a zároveň i nejzajímavějším lékům v homeopatické materii medice. Je na něm postavena téměř polovina staré medicíny – evropské i čínské. Arsenicum byl velkou nadějí alchymistů. Dříve než byla vynalezena antibiotika, byl Arsen hlavním lékem v léčbě infekčních nemocí.

Arsenicum album je lékem pro hypochondry, pro podezíravé a přehnaně opatrné, pesimistické, neurotické, často a i vážně nemocné, se zvýšenou citlivostí k bacilům, virům, lékům, jedům a potravinám s prošlou dobou trvanlivosti.

Arsenicum album jako homeopatický lék pomáhá při: astmatu, alergii, kašli, bronchitidě, cukrovce, nemocech krve, srdce, zimní lupénce a ekzému.

Osvědčil se v případech, kdy jiné léky nezabírají, nebo léčba je pro pacienta nebezpečná – idiosynkrazie, nejasná diagnóza bez možnosti standardní léčby. Nebo když pacient nedůvěřuje medicíně, ale musíme mu zachránit život.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Zpět na výpis lékůPřihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o novinkách a akcích ze světa homeopatie.

MUDr. Alexander Fesik

MUDr. Alexander Fesik