Homeopatické léky


Thuja occidentalis AKH

Thuja occidentalis neboli Zerav západní je jehličnatý strom a běžně se používá jako okrasná rostlina do zahrad a parků. Thuja byla zavedena do homeopatie ještě jejím zakladatelem Samuelem Hahnemannem. Patří mezi tři nejdůležitější, nejzákladnější a nejověřenější léčiva. Je to miasmatický lék a řídí uzdravení pacientů takzvaného sykotického miasmatu. Hahnemann začal zkoušet Thuju v roce 1791 a už koncem roku 1792 ji použil jako homeopatikum při léčbě nemocí močového a pohlavního systému. V homeopatických kruzích koluje přesvědčení, že Thuja vyléčila kapavku známému italskému svůdci Casanovovi.

Ať už to bylo v případě tohoto legendárního pacienta jakkoli, Thuja occidentalis má systémový vztah k nemocem močových cest, ledvin a pohlavního ústrojí. Thuja je hlavním homeopatickým lékem, který zvyšuje sexuální potenci mužů a navrací libido, hlavně mužům po čtyřicítce. Thuja má také zásadní systémový vztah k zánětu prostaty a je jedním z hlavních léků, který dokáže zastavit a vrátit zpět vývoj adenomu prostaty. Thuja se v klasické homeopatii používá při léčbě Chlamydiózy. Pomáhá také v případech, kdy standardní antibiotická léčba selhala nebo se užívá současně s antibiotiky. Thuja je výborným lékem při léčbě bradavic, zejména bradavic pohlavních orgánů jak u mužů, tak u žen. Jeden známý gynekolog z malého městečka u Prahy již tři roky používá Thuju C99 pro léčbu genitálních bradavic a hlásí úspěšnost léčby až 75%.

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Zpět na výpis lékůPřihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o novinkách a akcích ze světa homeopatie.

MUDr. Alexander Fesik

MUDr. Alexander Fesik