Ke stažení

Publikace

Česká homeopatie pro zdraví dítěte
Brožura shrnuje zkušenosti s homeopatickou léčbou nejčastějších zdravotních potíží dětí v každém věku.
Stáhnout   [2 MB]
ZPRAVODAJ Z III. SLUNOVRATU
Připomeňte si s námi letošní III. Homeopatický slunovrat v Beskydech, který proběhl 26. až 28. června. Tématem byly partnerské vztahy. Homeopatická typologie může pomoci nejen při léčbě, ale také při porozumění mezi lidmi, proto si všichni zúčastnění odnesli mnoho užitečných informací nejen pro svou lékařskou a lékárnickou praxi.
Stáhnout   [2 MB]
ZPRAVODAJE Z IV. HOMEOPATICKÉHO KONGRESU
Začtěte se do nového kongresového zpravodaje a připomeňte si atmosféru i nejzajímavější přednášky IV. homeopatického kongresu. Vedle naší reportáže najdete ve zpravodaji také fotografie a ohlasům kongresových hostů. IV. homeopatický kongres se konal ve dnech 11. a 12. dubna a byl zaměřený na téma „homeopatická léčba psychosomatických onemocnění“. Jeho účastníci si rovněž připomněli výročí 260 let od narození Samuela Hahnemana.
Stáhnout   [2 MB]
ZPRAVODAJ: OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2014
Ohlédněte se s námi za nejdůležitějšími událostmi roku 2014! Na stránkách našeho zpravodaje si připomenete atmosféru odborných setkání, dozvíte se více o změnách ve vzdělávacím systému, přečtete si o nových publikacích z našeho nakladatelství, seznámíte se s novými členy týmu AKH a dozvíte se i o našich plánech pro rok 2015. Přejeme příjemné počtení!
Stáhnout   [2 MB]
ZPRAVODAJ Z II. HOMEOPATICKÝCH KAZUISTIK
Ve dnech 27. a 28. září se v Ostravě konaly II. homeopatické kazuistiky, tentokrát věnované tématu "homeopatická léčba alergií". Díky našemu zpravodaji si můžete připomenout jednotlivé přednášky i diskutovaná témata. Vedle shrnutí odborného programu v něm naleznete také mnoho fotografií a ohlasy zúčastněných.
Stáhnout   [2 MB]
ZPRAVODAJ ZE II. SLUNOVRATU
Ve dnech 20. až 22. června se v Ostravici konal II. homeopatický slunovrat. Letní seminář byl tentokrát věnovaný tématu "Homeopatie a diety". Pokud jste se nemohli zúčastnit, můžete se do srdce Beskyd přesunout alespoň prostřednitvím našeho zpravodaje. Najdete v něm nejen stručné shrnutí přednášky MUDr. Fesika, ale také řadu fotografií.
Stáhnout   [3 MB]
ZPRAVODAJ Z III. KONGRESU
Vážení přátelé homeopatie, během uplynulého víkendu se v Ostravě konal už 3. homeopatický kongres. Pokud jste neměli možnost se ho zúčastnit, anebo byste si rádi připomněli jednotlivé přednášky a diskutovaná témata, můžete se nyní začíst do kongresového zpravodaje, který naleznete v příloze. Vedle shrnutí odborného programu v něm naleznete také mnoho fotografií a názory přednášejících i účastníků. Přejeme příjemné počtení a těšíme se na příští homeopatická shledání.
Stáhnout   [1 MB]Přihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o novinkách a akcích ze světa homeopatie.

MUDr. Alexander Fesik

MUDr. Alexander Fesik