Graphites - první volba při nadváze

Co dokáže Graphites?
Čistý uhlík je základem života. Ten kdo začíná studovat homeopatii, by měl začít lékem Graphites, protože se jedná o lék, který je na prvním z hlediska úspěšnosti léčby závažných potíží. Graphites pomáhá pacientům, jejichž potíže jsou vážné a jejichž léčba se táhne již roky. Je to velký lék hormonálních potíží. Léčí také nemoci kůže, jako akné, ekzémy, furunkly, kamedony, lupénku, srůsty, fistule, bradavice. Zmírňuje vypadávání vlasů, které souvisí s hormonální poruchou. Řeší zdravotní potíže vzniklé z přejídání. Graphites je velmi účinný v případě zácpy, nadýmání.
Snižuje skladování přebytečných tuků v těle. Kdo chce začít zhubnout, měl by o tomto léku uvažovat v první řadě. Především pokud nemá moc rád pohyb a je spíše ostýchavý. Velmi se svým vzhledem trápí, někdy i zbytečně, a proto se snaží omezovat se v jídle, ale pak přijde stres, smutek, nebo sváteční stůl a člověk se neudrží. Pak se na sebe za to zlobí a ještě více se omezuje, nebo to vzdává a uzavírá se do sebe. Právě v těchto případech je Graphites velmi užitečný. Je to také ověřený lék při ateroskleróze srdce. Pomáhá při bolestech kloubů s praskáním a omezenou pohyblivostí. Zlepšuje kvalitu nehtů, je to velký „kosmetický“ lék.

Případy z homeopatické praxe
V rámci supervize v roce 1984 se mi podařilo dostat se k paní doktorce Taťáně Popové, která působila jako homeopatka ve fakultní nemocnici v Kyjevě. Jedním z jejích pacientů byla osmiletá holčička, která (stejně jako babička a maminka) trpěla agresivním, mokvavým ekzémem. Kortikoidní mastičky nezabraly. Ekzém se děvčátku rozšířil i na hlavě. Musela proto mít ostříhané vlásky. Žádné z dětí se s ní nekamarádilo, a tak byla holčička velmi nešťastná. Doktorka Popová děvčátku předepsala lék Graphites C999, který měla užívat po dobu dvou měsíců. Při kontrole bylo vidět, že agresivita a mokvání ekzému ustupují. Za čtyři měsíce ekzém zmizel úplně a děvčátko se nám již mohlo pochlubit i kudrnatými vlásky a novými kamarádkami.

Případ plaché dívky...
Koncem března 1997 se na mě obrátila osmnáctiletá dívka, které se v podpaží a oblasti třísel tvořily hnisavé a bolestivé furunkly. Její stav se horšil vždy před menstruací. Podstoupila i několik chirurgických zákroků, které měly ale opačný efekt – množství furunklů se vždy znásobilo. Její lékař jí nasadil i antibiotika, na která ale reagovala těžkou alergií a bolestivou zácpou. Nutné je podotknout, že pacientka trpěla nadváhou, při pohybu jí praskaly klouby a při komunikaci se projevila jako velmi plachá. Také se přiznala, že před dvěma měsíci začala kvůli nepravidelné menstruaci užívat hormonální antikoncepci. Ráda by zhubla, ale po každé dietě spíš přibírala. Předepsal jsem jí lék Graphites C999, dvě tablety třikrát denně. Po dvou měsících přišla na kontrolu. Hlásila, že furunkly zmizely a menstruace se ustálila. Za půl roku zhubla sedm kilo. Když jsem ji potkal po sedmi letech, byla z ní sebevědomá a sympatická mladá žena.

MUDr. A. Fesik

http://www.mojemedunka.cz/Homeopatie-str.aspxPřihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o novinkách a akcích ze světa homeopatie.

MUDr. Alexander Fesik

MUDr. Alexander Fesik